Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem yeni bölüm fragmanı yayında! Savaş tüm gerçekleri anlatıyor!
Meryem yeni bölüm fragmanı yayında! Savaş tüm gerçekleri anlatıyor!
Kanal D'nin sevilen dizisi Meryem'de işler karışıyor. Oktay'ın başı belaya giriyor. 'Kredi çektim' konusundaki yalanlar bir bir ortaya çıkıyor. Meryem Oktay'ı nasıl köşeye sıkıştırıyor? Meryem dizisi yeni fragmanı yayınlandı mı? Meryem Dizisi'nde yeni bölümde neler olacak?
Magazin 6 Eylül 2017 - 08:03

Meryem 6. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Oktay’ın başı belada! Savaş, doğru bildiği tüm gerçekleri bir bir anlatıyor! Savaş’ın “kredi çektim” diyerek harcadığı paraların arkasındaki sır ortaya çıkıyor. Savaş, Oktay ve Meryem arasındaki ilişkinin detaylarını polise ifade verir. Görevini kötüye kullandığını ifade ederek Oktay’ın köşeye sıkışmasını sağlıyor. Meryem yeni bölümde ne yaşanacak? İşte ayrıntılar ve yeni tanıtım…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Savaş, Meryem ve Oktay'ın sevgili olduklarını öğrenmek üzeredir. Oktay'ın tüm engelleme çabasına rağmen Savaş, Meryem ve Oktay'ın birlikte oldukları otel odasına dalar. Gördükleri onu şoke eder. Turan Ersoy, Sargun Holding'in yolsuzluk davası için tekrar İstanbul'a gelmiştir.

Savaş, babasının ne kadar korktuğunu görür ama her zaman doğrulardan yanadır. Meryem'e onu çıkaranın Turan Ersoy olduğunu ve Oktay'ın babasından para aldığını ispatlamak için elinden geleni yapacaktır. Meryem onu hapisten kurtaran kişinin Oktay değil, Turan olduğunu öğrenmek üzeredir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yurdal'ın kaçması üzerine, Savaş tutuklanır. Savaş, emniyette ağaç eve Derin ve Oktay'ın beraber geldiklerini öğrenir ve aralarında gizli bir ortaklık olduğundan şüphelenmeye başlar.

Yurdal, Oktay'ın, Turan'ın evinden aldığı dosyanın ödemesini bu kez farklı bir yolla yapacaktır. Plan sorunsuz işleyecek gibi gözükmektedir. Ama Savaş’ı hesaba katmamışlardır. Oktay'ın, Yurdal'dan rüşvet aldığını Meryem'e kanıtlamak üzerdir. Üstelik bu kez tüm kanıtları Meryem'in gözü önüne serecektir.

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.