Meryem 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem 15. son bölüm izle! 16. bölümde neler olacak?

Meryem dizisi 15. bölümü ile nefes kesti. Son bölümde yaşananlar izleyiciyi duygulandırdı. 15. son bölümün yayınlanmasının ardından dizinin takipçileri Meryem 16. yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Meryem ile Savaş'ın bir arada olmasını kabullenemeyen Oktay, son bölümde ikiliyi ayırmak için elinden geleni yapıyor. Meryem yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 16. bölümde neler olacak?

Meryem 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem 15. son bölüm izle! 16. bölümde neler olacak?

Hem reyting listeleriniden hem de çarşamba akşamları Twitter TT listesinden düşmeyen Meryem son bölümde Hastanede kötü haberi alan Güçlü, intikam almak için Mahmut’un peşine düşüyor. Heyecan dolu 15. bölümü izleyenler Meryem yeni yani 16. bölüm fragmanını bekliyor. Güçlü’nün, Mahmut’u öldürmesinden korkan Meryem ile Burcu da soluğu Güçlü’nün yanında alıyor. Son bölüm özeti haberimizde. Peki Meryem yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı

MERYEM SON BÖLÜM ÖZETİ

Meryem 15. Bölümde Güçlü, intikam almak için Mahmut’un peşine düşüyor; herkesi büyük bir felaket bekliyor!

MERYEM 15. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!


Meryem ile Savaş’ın bir arada olmasını kabullenemeyen Oktay, ikiliyi ayırabilmek için Savaş’tan intikam almak isteyen Mahmut ile iş birliği yapar. Selma’nın eski kocası Mahmut, Savaş’tan intikam almak için geldiği gece silahıyla herkesini hayatını karartır.

Hastanede kötü haberi alan Güçlü, intikam almak için Mahmut’un peşine düşer. Güçlü’nün, Mahmut’u öldrümesinden korkan Meryem ile Burcu da soluğu Güçlü’nün yanında alırlar. Güçlü’yü ikna etmek için büyük uğraş veren Burcu ile Meryem, başarılı olabilecekler midir?

 

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Meryem Gültabak ve İlke Gürsoy’a ait olan senaryonun süpervizörü ise Emre Özdür.

14. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Savaş ile Meryem'i büyük bir şok bekliyor! Savaş, kaza hakkındaki gerçekleri öğreniyor; köşeye sıkışan Oktay, Savaş'ı öldürmek için harekete geçiyor!

Savaş'ın kendisinden gerçekleri sakladığını düşünen Meryem, ihanete uğradığını düşünür. Bu ihanet, Meryem için yeni bir başlangıç olur. Meryem, artık susmayacağını ve tüm gerçekleri Savaş'a açıklayacağını dile getirir. Savaş ile Meryem'in yüzleşmesi ise gizli kalan tüm gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olur.

Sevinç ve bebeğinin öldüğü kazada, direksiyon başında olan kişinin eski sevgilisi Oktay olduğunu itiraf eden Meryem, yeni bir mücadelenin başlamasını sağlar. Meryem ile Savaş'ın yakınlığını bozmak isteyen Oktay'ın ise korkunç bir planı vardır.

Loading...