Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Meryem 20. bölüm fragmanı geldi! Meryem yükünden kurtuluyor! Meryem 19. bölüm izle
Meryem 20. bölüm fragmanı geldi! Meryem yükünden kurtuluyor! Meryem 19. bölüm izle
Kanal D'nin dizisi Meryem'in 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Meryem sırrının yükünden kurtulmaya karar veriyor. İzleyiciler Meryem dizisinin yeni bölümünde neler olacak diye merak ediyor? Meryem dizisinin final yapacağı iddia edilmişti. Meryem 19. bölüm izle. İşte Meryem dizisi hakkında son ayrıntılar...
Magazin 6 Aralık 2017 - 23:30

Meryem’in itirafı sonrası, Savaş intikam için Oktay’ın peşine düşüyor! Meryem, heyecan dolu 19. yeni bölümüyle Kanal D’ye yayınlandı. Meryem dizisinin reyting nedeniyle final yapacağı iddia ediliyor. Meryem dizisinin yeni bölümünde neler olacak sorusu izleyiciler tarafından soruluyor.

Meryem dizisinin son bölümü yayınlandı. Ancak yeni fragman henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni fragmanı yayınlandığı zaman aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

meryem-dizi1
SON BÖLÜM ÖZETİ

Oktay yolun sonundadır artık… Savaş'ın öfkesi, ona karşı giderek artmaktadır. Meryem sırrının yükünden kurtulmaya karar vermiştir. Savaş, aylardır peşinde koştuğu sırrın aslında Meryem ile aralarına örülecek duvar olduğundan habersizdir. Meryem ise sırrı ortaya çıktığında Savaş'ın onu affetmeyeceğini bile bile Oktay'ı adalete teslim etmeye kararlıdır; ancak Savaş'ın katil olmasını da Oktay'ın ölmesini de istemez. Meryem için asıl zorluk sırrın ortaya çıkmasından sonra başlayacaktır.
meryem-dizi2

Meryem ile Savaş'ın yakınlığını bozmak isteyen Oktay, her şeyi yapmaya hazırdır. Meryem ile yüzleşen Oktay, hiç beklemediği bir karşılık alır. Artık Meryem karşısında yalnız değildir ve Savaş da yanında belirir. Oktay ile Savaş'ın yüzleşmesi her zamankinden daha sert geçer.

Meryem'in gönlünü kazanmaya çalışan Savaş, ona olan aşkını itiraf eder. Meryem ile aralarındaki duygusal bağ, ikilinin yakınlaşmasına sebep olur. Fakat Savaş'ın attığı adım, Meryem tarafından hoş görülmez. Meryem, ikisinin birlikte olamayacağını ve bunun herkese zarar vereceğini düşünür. Meryem'in yalnızken itiraflarını duyan Savaş'ın, kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur. Savaş, Meryem'in kalbini kazanmaya devam edecektir.

MERYEM 20. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

 

Gülümser ile Meryem'in ilişkisinin kim bozduğunu merak eden Savaş, gerçekle yüzleşir. Oktay'ın annesi Nurten'in, bu işin arkasında olduğunu öğrenen Savaş, onunla konuşmaya gider. Savaş'ın, annesinin evine izinsiz girmesi Oktay'ı deliye döndürür. Silahını kaptığı gibi olay yerine gelir ve yüzleşmek için fırsat kollar.

MERYEM 19. BÖLÜM İZLE

Hapse giren Savaş’ın öğrendikleri, onun yepyeni bir yola doğru hareket etmesine sebep olacaktır. Savaş ile Oktay’ın yüzleşmesi, nasıl sonuçlanacak?

Son güncelleme: 08:01 - 07.12.2017