Meryem 18. bölüm fragmanı yayında! Oktay Savaş’ı ya da Meryem’i vuracak mı? 17. son bölüm izle!

Meryem 18. bölüm fragmanı yayında! Meryem dizisi 17. bölümü ile Kanal D ekranında izleyici ile buluştu. Duygu dolu anlar yaşayan izleyiciler son bölümün bitmesinin ardından Meryem 18. yani yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Meryem 18. bölüm fragmanında kendini silahın önüne atarak Savaş'a siper oluyor. Oktay Savaş'ı ya da meltem'i vuracak mı? İşte Meryem son bölüm fragmanı ve özeti...

Meryem 18. bölüm fragmanı yayında! Oktay Savaş’ı ya da Meryem’i vuracak mı? 17. son bölüm izle!

Meryem dizisinin her çarşamba son bölümü biter bitmez yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Hem reyting listelerinden hem de çarşamba akşamları Twitter TT listesinden düşmeyen Meryem son bölümde Meryem, Savaş’a olan sevgisini kendi içinde yaşamaya devam eder. Lakin bu söylemleri Savaş tarafından duyulur. Heyecan dolu 17. bölümü izleyenler Meryem yeni yani 18. bölüm fragmanını yayında. Oktay Savaş’ı ya da Meryem’i vuracak mı? 17. son bölüm izle! Meryem, Savaş karşısında gördüğünde çok şaşırır. Ama Savaş’ın onu öpmesiyle her şeyi unutur ve kendini bu öpücüğün büyüsüne bırakır. Son bölüm özeti haberimizde. Peki Meryem yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı?

MERYEM SON BÖLÜM ÖZETİ

Savaş’tan Meryem’e ilk öpücük geliyor! Meryem ve Savaş ilişkisi, artık bir anlam kazanacak mı? Savaş ve Meryem ilişkisindeki karmaşa artık adını almak üzeredir. Meryem, Savaş’a olan sevgisini kendi içinde yaşamaya devam eder. Lakin bu söylemleri Savaş tarafından duyulur. Savaş, bu duydukları güzel sözler karşısında kendi içinde sakladığı sevgisini artık göstermenin doğru zaman olacağına karar verir. Meryem, Savaş karşısında gördüğünde çok şaşırır. Ama Savaş’ın onu öpmesiyle her şeyi unutur ve kendini bu öpücüğün büyüsüne bırakır. Meryem dizisi son bölümünü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

MERYEM 17. BÖLÜM İZLE!

Meryem ile Savaş’ın yakınlaşması, Oktay ile Derin’i çılgına döndürüyor! Yaşadıkları tüm acıları bırakıp, birbirlerine kalplerini açmaya karar veren Savaş ile Meryem, aralarındaki tüm engelleri kaldırmaya başlarlar. Savaş’ın itirafı sonrası duygularına engel olmayan ikili, birbirlerinden duygularını gizlememeye karar verirler.

Savaş ile Meryem’in yakınlaşmasına tanık olan Derin, bu haberi Oktay’a anlatır. Oktay’ın deliye döndüğü hadise, Savaş ile Oktay’ı karşı karşıya getirir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Meryem 18. Bölüm Fragmanı yayında! Meryem, namlunun ucunda! Oktay, Meryem ve Savaş’ı öldürecek mi? Oktay, Savaş’a silah doğrulturak artık ondan kurtulmak ister. Meryem, Oktay’ın bunu yapmasına izin vermez. Oktay’ın çektiği silahın önüne kendini siper ederek sevdiği kişinin zarar görmesine izin vermeyeceğini en keskin sözleriyle belirtir. Oktay, gördükleri karşısında şaşkına döner. Oktay, Meryem’in kaybolan sevgisini gördükten sonra tetiği çekecek mi?

İŞTE 18. BÖLÜM FRAGMANI

 


MERYEM 15. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği, dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor. Meryem Gültabak ve İlke Gürsoy'a ait olan senaryonun süpervizörü ise Emre Özdür.

meryem-14-15-yeni-son-bolum-fragmani

MERYEM DİZİSİ OYUNCULARI

Furkan Andıç-Savaş Sargun

Ayça Ayşin Turan-Meryem Akça

Cemal Toktaş-Oktay Şahin

Açelya Topaloğlu-Derin Berker

Bestemsu Özdemir-Beliz Bilen

Uğur Çavuşoğlu-Yurdal Sargun

Serenay Aktaş-Burcu Aktar

Kenan Acar-Güçlü Tekiner

Sema Öztürk-Tülin Sargun