Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mesut Özil ve Amine Gülşe bu akşam evleniyor
İngiliz futbol takımı Arsenal'de oynayan Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe bu akşam dünyaevine girecek. Çiftin önceki gece gerçekleşen kına gecesine ait görüntüler ortaya çıktı.
Magazin 7 Haziran 2019 - 10:56

Bu akşam hayatlarını birleştirmeye hazırlanın futbolcu Mesut Özil ile Amine Gülşe’nin dün akşam gerçekleşen kına töreni soyal medyaya damga vurdu. Özil ve Gülşe Ankara’nın bağları adlı türküyle gönüllerince eğlendi. Türk asıllı dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil, nişanlısı Amine Gülşe düzenlenen kına gecesinde dostları kına gecesinde de yalnız bırakmadı.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Mesut Özil ve nişanlısı Amine Gülşe, düğünün yapıldığı salona davullar eşliğinde ‘Ölürüm Türkiyem’ şarkısıyla girdi. Ünlü çiftin salona girişi sırasında aileleri duygusal anlar yaşadı.

MESUT ÖZİL KIZ EVİNE GİTTİ

Mesut Özil, davul ve zurna eşliğinde yakın arkadaşlarının da meşale yaktığı bir törenle kız evine giderek Gülşe’yi baba evinden çıkardı.

 

Son güncelleme: 11:10 - 07.06.2019