Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Metin Akpınar ilk imzayı attı, açıklamasını yaptı
Akpınar dün İstanbul Bostancı’daki Şehit Semih Balaban Polis Merkezi’ne giderek ilk imzayı verdi. Akpınar’a avukatları ve yardımcısı eşlik etti. Usta sanatçı, polis merkezinden ayrılırken yaptığı açıklamada “Geldik imzamızı attık. Görevimizi yerine getirdik” dedi.
Magazin 31 Aralık 2018 - 07:17

Usta tiyatro sanatçısı Metin Akpınar dün polis merkezindeydi. Müjdat Gezen (75) ile birlikte katıldığı Halk Arenası programında yaptığı değerlendirme nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Metin Akpınar (77) adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

resim1_7047724

Akpınar dün İstanbul Bostancı'daki Şehit Semih Balaban Polis Merkezi'ne giderek ilk imzayı verdi. Akpınar'a avukatları ve yardımcısı eşlik etti. Usta sanatçı, polis merkezinden ayrılırken yaptığı açıklamada “Geldik imzamızı attık. Görevimizi yerine getirdik” dedi. Akpınar, polis merkezinin önünde kendisini bekleyen sevenleriyle de bir süre sohbet etti.
resim2_7047722

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, sanatçılar Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında “Cumhurbaşkanı'nı hedef alarak hakaret içerikli sözler söyleyip darbe ve ölüm tehdidinde bulunmak” iddiasıyla soruşturma başlatmıştı.

resim4_7047716

Akpınar ve Gezen, haftada bir gün en yakın polis merkezinde imza atma şartı ve yurtdışına çıkış yasağı konularak serbest bırakılmıştı. (DHA)

Son güncelleme: 09:18 - 31.12.2018