Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Metin Hara ailesiyle tanıştırdı! Adriana Lima İstanbul’da!
Metin Hara ailesiyle tanıştırdı! Adriana Lima İstanbul’da!
35 yaşındaki yazar Metin Hara ve dünyaca ünlü model sevgilisi Adriana Lima, Amerika'da biten tatillerinden sonra soluğu İstanbul'da aldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 22 Mart 2018 - 21:08

Birkaç gündür ülkemizde bulunan ikili, önceki akşam aileleri ile birlikte Arnavutköy’deki Sur Balık’ta yemek yedi. Geçtiğimiz günlerde Adriana Lima’nın ailesi ile tanışan Hara, bu kez Lima’yı kendi ailesi ile tanıştırdı. Gerçekleşen tanışma yemeğinde Annesi Mirey, babası Nisim, ablası Rosie ve yeğeni Leo müstakbel gelin adayı Adriana Lima'yla bir araya geldi.

Mekana kalabalık geldikleri dikkat çeken Hara ailesi, oğullarının sevgilisi ile ilişkisi hakkındaki sorulara yanıt vermedi. Adriana Lima’nın mekandan çıkacağını öğrenen 30 kişilik kalabalık ise, ellerine telefonlarını alarak bol bol fotoğraf çekti.

Hızlıca aracına binmek isteyen ve kalabalıktan yürümekte güçlük çeken ikili, özel kiraladıkları araca yaklaşık 10 kişi binerek konakladıkları Four Seasons Otel'in yolunu tuttu. Adriana Lima’nın elindeki telefonu ile çıkış yaptığı sırada kendisini görüntüleyen gazetecileri videoya alması dikkatlerden kaçmadı.

1 2 3 4 5 6 7