Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Milli festivalimiz olmaya aday
Milli festivalimiz olmaya aday
Her yıl ABD’de Kaliforniya Eyaleti’nin Riverside Coachella Vadisi’nde düzenlenen ‘Coachella Festivali’ yarın sona eriyor. Bu organizasyon ünlü isimler sayesinde Türkiye’de öyle çok bilinir oldu ki, adeta milli festivalimiz olmaya aday...
Magazin 21 Nisan 2018 - 07:18
Hailey Rhode Baldwin

Hailey Rhode Baldwin

Ünlüler akın etti

1999 yılında başladıktan iki yıl sonra biten ve 2001'de gelenekselleşen, 2012'den beri de iki hafta sonuna yayılan ‘Coachella Festivali'ne bu yıl ünlü yağdı.

1523956761__kenzas_5

Murat Dalkılıç, Hande Erçel, Burcu Esmersoy, Murat Boz, Ceylan Çapa, Hadise, Hacı Sabancı ve sevgilisi Zeynep Nazlı Kayı dışında, Gigi Hadid, Rihanna, Emily Ratajkowski, Alessandra Ambrosio, Justin Bieber, Hailey Baldwin, Amber Rose, Cindy Crawford, Kaia Gerber gibi ünlü isimler de oradaydı…

Dani Thorne

Dani Thorne

Bir şort bir bralette yeter

Bu festivale katılıp stilinizle dikkat çekmek için kilit parçalarla sağlam bir kombin yapmalısınız. Bunun için öncelikle mini bir kot şorta, bol aksesuara, bralette ya da crop top üstlere, bir çift şık bota ihtiyacınız var. 2018'e dair moda trendlerine baktığımızda da saydığımız bu detayları her 10 kişiden 8'inde görebilirsiniz. Çünkü bu parçalar üniforma haline geldi.

romee-strijd-instar

Coachella Vadisi'nde düzenlenen etkinlik, bir müzik festivali olarak anılsa da iki yıldır adeta moda haftası tadında geçiyor. Victoria's Secret meleklerinden dünya starlarına herkes bu festivale katılmak için program yapıyor.