Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mina Başaran’ın öldüğü uçak kazasıyla ilgili şok yorum: ‘Çürümüşüz biz, acınacak haldeyiz’
Mina Başaran’ın öldüğü uçak kazasıyla ilgili şok yorum: ‘Çürümüşüz biz, acınacak haldeyiz’
Başaran Holding'e ait uçağın düşmesi sonucu meydana gelen kazada 11 kişi yaşamını yitirdi. Kara kutusu bulunan uçak kazasıyla ilgili bilgiler gelmeye devam ederken bazı ünlüler de uçak kazasına yapılan yorumlar üzerinden eleştiriler yaptı. İşte Can Yılmaz , Hande Doğandemir, Yeşim Salkım ve Ömür Gedik gibi ünlülerin uçak kazasına ilişkin sosyal medya eleştirileri...
Magazin 12 Mart 2018 - 09:22

Bekarlığa veda partisi yapmak üzere arkadaşlarıyla birlikte yurt dışına çıkan Mina Başaran, babasının şirketine ait uçakla dönüş yolculuğunda olduğu sırada yaşadığı kaza nedeniyle hayatını kaybetti. Arkadaşlarıyla birlikte geçirdiği mutlu saatlerin ardından gelen ölüm, yakınlarını ve onları tanıyanları yasa boğarken böylesine büyük bir acının ardından bile sosyal medya hesaplarından çirkin yorumlar yapanların sayısı bir hayli fazlaydı. Ölüm üzerinden yapılan bu çirkinliğe tepki gösteren ünlü isimlerse sosyal medya hesaplarından şu paylaşımları yaptı:

hande_dogandemir-4

Hande Doğandemir

“Bugünkü üzücü uçak kazasıyla ilgili öyle yorumlar okudum ki insanlığımdan utandım. Böyle acı bir olayda bile nasıl bu kadar acımasız vicdansız ve kalpsiz olabilirsiniz, hiç tanımadığınız insanlara karşı bu kadar kin ve nefret dolu olmanın ağırlığını nasıl taşıyorsunuz?”

Can Yılmaz

“Düşen uçak ile ilgili sosyal medyada yazılanlara bakınca anlaşılıyor ki, çürümüşüz biz, acınacak haldeyiz…”

İrem Derici

“Hiçbirini tanımıyorum ama dün geceden beri kendime gelemiyorum. Birbirinden güzel, kariyerli, eğitimli, kimi evli evladı var, kimi hamile, nişanlı… Derbeder oldum, ben hiçbirini tanımadığım halde. Gel şimdi o aileleri düşün, hem kendi evlatları hem de evladı gibi belledikleri göçtü gitti… Ve hala sosyal medyada o kadar çirkin, alakasız, nutkumu kesen yorumlar okuyorum ki… Bunları yazanlar insansa ben kesinlikle değilim, ÖLÜM BUNUN ADI! Zengini fakiri mi var, zamanı mı var? Ne ara böyle nefrete bulamaç oldu bu insanlar, ne yaşadınız da bu hırs, kapkaranlık ruhları saldınız güzel insanların başına! Allah kimseyi, hatta bu leş yorumları yazanları bile EVLAT ACISIYLA sınamasın! Huzurla uyuyun kızlar, Allah ailelerinizin kalbine şifa olsun…”

Müjgan Ferhan Şensoy

“Çok üzgünüm, söyleyecek söz bulamıyorum, ailelerine sabırlar diliyorum. Bu tarifsiz acı hakkında kimse hadsiz bir yorum yapmaya kalkmasın.”

yesim-salkim-sli

Yeşim Salkım

yesim-salkim-2omur-gedikumit-erdim
Son güncelleme: 15:19 - 12.03.2018