Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mine Tugay: Seviyesiz bir şekilde…
Mine Tugay: Seviyesiz bir şekilde…
Oyuncu Mine Tugay sosyal medya hesabı üzerinden yapması son derece zor bir yoga hareketini başarıyla gerçekleştirirken çekilmiş bir videosunu paylaştı.
Magazin 7 Ocak 2019 - 07:23

Pek çok ünlü isim gibi yogaya merak salan Mine Tugay, son zamanlarda aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabı üzerinden bir video paylaştı. Görüntülerde yapması bir hayli zor olan bir yoga hareketini sergileyen Mine Tugay bir yandan bunu başarmış olmanın mutluluğunu paylaşırken bir yandan da bazı takipçilerinin rahatsız edici yorumlarına karşı neler hissettiğini paylaştı. İşte Tugay’ın o satırları:

 

“En sevdiğim yoga pozu crowpose… Yorumları açık bırakıp saçma sapan yorum yazanları engellemeye devam mı etmeli yoksa yoruma kapatmalı mı? Çok önemli bir sorun değil ama bazı rahatsızlıkları olan insanlar hakkında bir merakım var; kendinizi burada seviyesiz bir şekilde deşifre ederken utanç duygunuz hiç mi yok, yoksa fake hesaplar ardına saklanırken kendiniz olmamanın verdiği sahtelikten çok mu memnunsunuz? Kendiniz olun! Bundan daha kıymetli bir şey daha yok şu hayatta”

Son güncelleme: 07:24 - 07.01.2019