Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Miss Turkey birincisi Sinem Güven’in kızı Defne’den güzel haber
Miss Turkey birincisi Sinem Güven’in kızı Defne’den güzel haber
1995 yılı Miss Turkey birincisi Sinem Güven'in kızı Defne sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kanseri yendiğinin müjdesini verdi.
Magazin 13 Aralık 2018 - 15:02

Sinem Güven'in 9 yaşındaki kızı, kanserle mücadelesinden galip çıktı. Zaferini sosyal medyada duyuran Defne, çektiği videoyla kendi gibi kanser hastası miniklere ‘Güçlüsünüz' mesajı verdi. Eski manken, bir süre önce kansere yakalanan 9 yaşındaki kızı Defne’nin hastalığının ortaya çıkmaması için özen gösterdi. Ancak Güven, 2015’te 10 yıllık evliliğini bitirdiği Murat Ersönmez’den olan kızının önceki gün paylaştığı videosunu görünce çok duygulandı. Güven, bu videoyu da diğer kanser hastalarına umut olması için hesabında paylaştı. Kemoterapi nedeniyle saçları dökülen 9 yaşındaki Defne ise videodaki şu sözleriyle cesur yüreğini gözler önüne serdi:

 

‘KANSERİ YENDİM’

“Ben çok güçlüyüm. Kanseri yendim. Şimdi saçlarım yok ama yine çıkacak biliyorum. Kendimi seviyorum ve kendime inanıyorum.” Paylaşımına kansere yakalanan Instagram fenomeni Lea Elui’yi etiketleyen Defne, “Benim gibi siz de kanseri yenebilirsiniz” mesajı verdi. Sinem Güven de kızının videosunu paylaşıp altına “İyi ki beni seçmişsin. Varlığın için Allah’a şükürler olsun. Bütün ömrüm seninle olsun” yazdı.