Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Model Didem Soydan ile eski gelin adayı Sinem Umaş birbirine girdi: Salak salak konuşma
Model Didem Soydan ile eski gelin adayı Sinem Umaş birbirine girdi: Salak salak konuşma
Ünlü model Didem Soydan, peluş üzerinde verdiği poz için kendisini "Hayvan cesedinin üzerinde oturmuş" diyerek eleştiren Sinem Umaş'la sosyal medyadan birbirine girdi.
Magazin 24 Aralık 2018 - 19:31

Ünlü öodel Didem Soydan, önceki gün bir markanın tanıtımı için peluş üzerine oturarak bornozlu poz verdi. Soydan, sahte peluşunu gerçek diye eleştiren eski gelin adayı Sinem Umaş’a “Salak salak konuşma” diyerek sert çıktı.

“HAYVANIN CESEDİNİN ÜZERİNE OTURMAK”

sinem-umas-ve-didem-soydan-pelus-yuzunden-11570377_7435_m

Didem Soydan’ın paylaşımını gören eski gelin adayı Sinem Umaş, “Bir hayvanın cesetinin üstünde oturmak senin vizyonundaki birinin bunun yapmaması gerek ya. Biraz duyarlı olun artık sene oldu 2020.” diyerek eleştirdi.

“SALAK SALAK KONUŞUP CANIMI SIKMA”

sinem-umas-ve-didem-soydan-pelus-yuzunden-11570377_2430_m

Umaş’ın sert eleştirisine tepkisiz kalmayan Didem Soydan, “Hayvan ceseti? Hadi salak salak konuşup canımı sıkma tatlı kız. Peluş bu istersen link vereyim.” diyerek sert çıktı.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

sinem-umas-ve-didem-soydan-pelus-yuzunden-11570377_2985_m

Didem Soydan’ı bilmeden eleştiren Sinem Umaş, kısa sürede tepkilerin odağı oldu. Umaş kendisine gelen hakaret içerikli mesajları sosyal medya hesabından paylaşarak “Bak bunları üşenmeden bir bir şikayet ediyorum. Her yazanı yayınlayacağım. Bana bir sürü mesaj gelmiş gerçek kürk diye. Hakaret etmedim ve zaten ‘salak salak konuşma’ diye paylaşım yapmadan da insan gibi paylaşım yapabilirdi al bunlar da ondan gelen hakaretler.” dedi.