Mucize Doktor 11. yeni bölüm fragmanı geldi… Mucize Doktor 10. son bölüm izle

Mucize Doktor 10. son bölümü FOX TV'de yayınlandı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın yer aldığı Mucize Doktor sezonun en sıkı takip edilen dizilerinden biri. Mucize Doktor 11. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. İşte Mucize Doktor 10. son bölüm izleme linki...

Mucize Doktor 11. yeni bölüm fragmanı geldi… Mucize Doktor 10. son bölüm izle

Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; Ali patolojiye alınmaktan mutsuzdur. Nazlı onu cerrahiye döndürmek için elinden geleni yapar. Ama Ferman aldığı kararın dimdik arkasında durur, Adil Hoca da başka bir şeyi amaçlayarak sessiz kalır.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı aşağıdaki linke tıklayarak Mucize Doktor 11. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR 11. BÖLÜM FRAGMANI


MUCİZE DOKTOR FRAGMAN

MUCİZE DOKTOR 10. SON BÖLÜM İZLE

Bir hastanın ailesi Ali'yi ameliyatlarında isteyince beklenmedik bir cerrahiye dönme fırsatı doğar. Ancak her şeyden önce, hangi bölümde çalışırsa çalışsın, Ali'nin hayatla ilgili alması gereken bir ders vardır.

Ali sonunda aradığı bisikleti bulur. Ama Adil bu bisiklet fikrine hiç sıcak değildir. Hastanede işler karışıktır zaten; hakkında iki şikayet birden yapılınca yönetim kurulu acil gündemle toplanmaya karar vermiştir ve konu Ali'nin hastanedeki geleceğidir. Diğer tarafta Ferman eski bir hastasına yardım etme fırsatı yakalar ve Tanju'nun hastası da zor bir seçimle karşı karşıya kalır. Herkes pişmanlıklarıyla yüzleşirken yönetim kurulu Ali için toplanır.

Loading...