Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Betüş hastaneden kaçıyor
Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Betüş hastaneden kaçıyor
Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanı FOX TV ekranlarında yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanında; Ali Vefa, Betüş'e yardımcı olmaya çalışırken ona "birinden hoşlanıyorum" itirafında bulunuyor. Ameliyat olması gereken Betüş ise hastaneden kaçarak herkesi şok ediyor. İşte Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki...
Magazin 17 Ocak 2020 - 19:07

FOX ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan ve sevilerek izlenen Mucize Doktor dizisinde heyecanlı gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Dizinin son bölümünde Sonunda ikizler vakasında bütün çareler tükenir ve ekip korkunç bir seçimle karşı karşıya gelir: Bir kardeşin yaşaması için diğerinin ölmesi gerekir. Ama hangisi? Kim bu ölümcül kararı verebilir? Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.

MUCİZE DOKTOR 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM İZLE

MUCİZE DOKTOR 18. BÖLÜM ÖZETİ

Ali, Nazlı’yla geçirdikleri lunapark gecesini Ferman’la paylaşmak ister ama Ferman, Ali’nin teklifsiz samimiyetinden rahatsız olur; bir de üstüne asistanları kaytarırken yakalayınca herkesi sınav yapmaya karar verir. Diğer tarafta daha yeni ayrılmış yapışık ikizlerin durumu süratle kötüye gitmektedir. Asistanlar bir yandan Ferman’ın sınavına hazırlanır bir yandan ikizlerin durumuna çözüm bulmaya çalışırken Cerrahi Bölüm’ün maskotu, sekiz yaşındaki Betüş, hastaneye belki yirminci yatışını yapar. Ali’yle aralarında çabucak bir yakınlık doğar ve Ali onun ameliyatını bizzat yapmak ister. Ama önce Ferman’ın onun için özellikle zorlaştırdığı sınavı geçmelidir. Sonunda ikizler vakasında bütün çareler tükenir ve ekip korkunç bir seçimle karşı karşıya gelir: Bir kardeşin yaşaması için diğerinin ölmesi gerekir. Ama hangisi? Kim bu ölümcül kararı verebilir?