Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı… (Mucize Doktor 24. son bölüm izle)
Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı… (Mucize Doktor 24. son bölüm izle)
Mucize Doktor dizisi bu akşam 24. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümünde; İlişkilerine ilk kez bir şans veren Ali ve Nazlı, bunu yürütmenin göründüğünden çok daha zor olacağını keşfederler. Diğer tarafta planını yürürlüğe sokan Kıvılcım, Beliz’i köşeye sıkıştırır. Peki Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Mucize Doktor son bölüm izleme ekranı.
Magazin 27 Şubat 2020 - 22:12

FOX ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor bu akşam 24. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Mucize Doktor’un son bölümünde ise; Acil karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkuma ait olduğu anlaşılır. Ve bütün risklerine rağmen tehlikeli mahkumu hastaneye getirirler.İşte Mucize Doktor 25. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.

MUCİZE DOKTOR 25. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Mucize Doktor dizisinin 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkten Mucize Doktor fragmanını izleyebilirsiniz…

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM FRAGMANI

MUCİZE DOKTOR 24. SON BÖLÜM İZLE

MUCİZE DOKTOR 24. BÖLÜM ÖZETİ

İlişkilerine ilk kez bir şans veren Ali ve Nazlı, bunu yürütmenin göründüğünden çok daha zor olacağını keşfederler. Diğer tarafta planını yürürlüğe sokan Kıvılcım, Beliz'i köşeye sıkıştırır. Bu sırada acil karaciğer nakline ihtiyacı olan bir çocuğa uygun tek karaciğerin hüküm giymiş bir mahkuma ait olduğu anlaşılır. Ve bütün risklerine rağmen tehlikeli mahkumu hastaneye getirirler.

Son güncelleme: 08:21 - 28.02.2020