Mucize Doktor 3. yeni bölüm fragmanında sarsan ölüm… Mucize Doktor 2. son bölüm izle

Mucize Doktor 2. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Mucize Doktor son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında Adil Hoca, Ferman’a Ali Vefa’ya davranışları için başka bir derdi olup olmadığını sordu. Ferman olumsuz yanıt verse de yüz ifadesinden sakladığı bir şey olduğu anlaşıldı. Seyircilerden tam not alan dizide otistik savant Ali Vefa doktorun kendini topluma kabul ettirmek isterken yaşadığı acılar, otizmli insanların toplumda yaşadığı sorunlar ele alınıyor. Dizinin başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Reha Özcan yer alıyor. Mucize Doktor'un dün yayınlanan 2. bölümünün ardından Mucize Doktor 3. bölüm fragmanı da ekranlara geldi, ilk defa bir hastasını kaybeden Ali Vefa, acı kayıp nedeniyle sarsılıyor. İşte Mucize Doktor 3. bölüm fragmanı ve 2. yeni bölüm izleme linki...

Mucize Doktor 3. yeni bölüm fragmanında sarsan ölüm… Mucize Doktor 2. son bölüm izle

Yeni sezona hızlı başlayan ve sezonun dikkat çeken dizilerinden olan Mucize Doktor’un 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda, Ali Vefa’nın hastaneye, insanlara ve doktorluğa alışma sürecinde yaşadığı yeni maceralar ekrana gelecek. Yeni bölümde Ali Vefa, insan ilişkilerini geliştirebilmek için uğraşıyor ancak yaşadığı sorunların çözülmesi için bir miktar zamana ihtiyacı olduğu görülüyor. İlk kez bir hastasını kaybeden Ali, Adil hocaya isyan ediyor. İşte Mucize Doktor 3. bölüm fragmanı ve Mucize Doktor 2. son bölüm izleme linki…

MUCİZE DOKTOR 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

MUCİZE DOKTOR 2. SON BÖLÜM İZLE

İlk resmi iş gününde hata üstüne hata yapan Ali'yi Ferman hizaya getirmeye uğraşır; oysa kendisi de gizli bir derdin pençesindedir. Ama Ali, Ferman'ı dinlemez ve hastanede tansiyon yükselir. Nazlı, Ali'ye hastane içinde ve dışında yardımcı olmaya çalışır. Ve Beliz'le Adil yolları ayırmanın eşiğine gelirler.

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali'nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor”un kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Otizm nedir? İlginizi Çekebilir Otizm nedir? Mucize Doktor Savant sendromu nedir? İlginizi Çekebilir Mucize Doktor Savant sendromu nedir?
Loading...