Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mucize Doktor 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Vefa ilk vakasını alıyor… Mucize Doktor 5. son bölüm izle
Mucize Doktor 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Vefa ilk vakasını alıyor… Mucize Doktor 5. son bölüm izle
Mucize Doktor 6. yeni bölüm fragmanı FOX TV ekranlarında yayınlandı. Mucize Doktor son bölümde; Ali Vefa ilk kendi vakasını alır. Ancak ilk vakası ile beklenmedik bir bağ kurar. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisi yayınlandığı ilk günden beri sıkı bir hayran kitlesi edindi. Diziseverler son bölümde başka neler yaşandı merak ediyor. İşte Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki...
Magazin 11 Ekim 2019 - 00:28

Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; Ali ile Nazlı arasında heyecanlı gelişmeler yaşanıyor, Ali, Nazlı’dan hoşlandığını fark ediyor. Ancak Nazlı’nın aklı fikri hocası Ferman’dadır. İşte Mucize Doktor 6. yeni bölüm fragmanı…

MUCİZE DOKTOR 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Ferman gizemli bir yolculuğa çıkar. Onun yokluğunu fırsat bilen Tanju asistanları hizaya sokma kararı alır ve Ali'ye ilk kendi vakasını verir. Vaka, Ali için kişisel bir boyut taşır. Bu vaka uğruna Ali tekrar başını belaya sokmayı göze alır. Öte yandan hastaneye yayılan bir dedikodu, Nazlı’nın umutlarını yeşertir.

MUCİZE DOKTOR 5. SON BÖLÜM İZLE

Ali Vefa’nın hastası rahmetli ağabeyine çok benzer, Ali minik Kerem’i ağabeyi olarak görür ve onu bir kez daha kaybetmemek için elinden geleni yapar.

Son güncelleme: 08:23 - 11.10.2019