Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize Doktor 6. son bölüm izle
Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize Doktor 6. son bölüm izle
Mucize Doktor 6. son bölümüyle FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisinin son bölümünde bir düğün konvoyu kaza yapar ve bir düzine yaralı acil servise gelir, doktorlar hastalarını kurtarmak için mücadele eder. Ali, bütün bu koşturmacanın sonunda, kendisiyle ilgili yeni bir şey öğrenir. Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Mucize Doktor 6. son bölüm izleme linki...
Magazin 17 Ekim 2019 - 22:42

Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; koltuğunun sallandığını hisseden Tanju bütün ekibe ceza verir ve herkes acil nöbetine kalır. Bir zincirleme trafik kazası, acili kaosa boğunca her asistan kendi vakasını üstlenmek zorunda kalır. Demir köşeye sıkıştıkça sıkışır. Ferman ise hastanede çıkan dedikoduların önünü almaya çalışır. Ali, bütün bu koşturmacanın sonunda, kendisiyle ilgili yeni bir şey öğrenir.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

MUCİZE DOKTOR 6. SON BÖLÜM İZLE

Hüseyin Koçoğlu’nun otele yaptığı sürpriz ziyaret, Peri, Ferit ve Selim üçgenini içinden çıkılmaz bir hale sokar. İdris’i Elmas’ın gönlüne kondurmak isteyen Aslan Ailesi, elinden gelenin fazlasını yapınca durumlar iyice karışır. Sabrının sonuna gelen Gonca’nın ise, öfkeyle söylediği sözler, geri dönüşü imkansız felaketlerin başlangıcı olacaktır.

Son güncelleme: 07:24 - 18.10.2019