Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mucize Doktor 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize Doktor 8. son bölüm izle
Mucize Doktor 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize Doktor 8. son bölüm izle
Mucize Doktor 8 son bölümüyle FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; Ali’nin teşhisi ilk defa yanlış çıkıyor. Mucize Doktor 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Mucize Doktor 8. son bölüm izleme linki...
Magazin 31 Ekim 2019 - 22:53

Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; Ali, markette yaşadığı olay karşısında hissizdir. Oysa tecrübe etmesi gereken yeni duygular vardır. Nazlı ona farkında olmadan yardım eder ama onun da başında büyük bir dert vardır; Tanju’nun gözetiminde, bir saldırganı tedavi etmek zorundadır.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM

Bunu yaparken geçmişiyle yüzleşir. Günün sonunda, hastanede bir kez daha kozlar paylaşılacaktır. Ali, yeni duygularıyla baş etmeye, tanımaya çalışmaktadır. Tanju, acil gecesinin vakalarını araştırmaya başlar ve sebep olduğu ölümle zaten yüzleşemeyen Nazlı'yı iyice köşeye sıkıştırır.

Kıvılcım, hastaneden kovuluşunun intikamını almak için Ferman ve Beliz'in kucağına imkansız bir vaka bırakır. Açelya dipsiz bir hayal kırıklığına uğrar ve Tanju'yla Kıvılcım, Ali ve Adil'den kurtulma planını yürürlüğe sokar.

Son güncelleme: 23:59 - 31.10.2019