Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mucize Doktor yeni bölüm neden yok? Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman?
Mucize Doktor yeni bölüm neden yok? Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman?
Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü her Perşembe akşamı FOX ekranlarında yayınlanıyordu. FOX TV yayın akışına bakanlar hayal kırıklığına uğradı. Dizinin yeni bölümü yerine bu akşam özel bölümü yayınlanacak. Peki Mucize Doktor yeni bölüm ne zaman? İşte diziye dair detaylar...
Magazin 2 Nisan 2020 - 20:14

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın yer aldığı Mucize Doktor, corona virüs salgını nedeniyle ekrana gelmiyor. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünün ise ne zaman yayınlanacağı şimdilik belirsiz.

GEÇMİŞ BÖLÜMLERDE NELER OLDU?

Tanju, Ali’nin kafasını karıştıranın Nazlı’yla olan ilişkisi olduğunu öne sürer ve eğer Ali bir hata daha yaparsa hastane bu ilişkiyi onaylamayacaktır. Ali ve Nazlı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadır. Ama Ali bütün uyarılara rağmen vakasını kişiselleştirir ve kendini ateşe atmak pahasına genç hastasına daha çok yardım edebileceği bir yöntem bulmaya çalışır.