Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müge Anlı kimdir? Müge Anlı kaç yaşında ve nereli? İşte hayat hikayesi…
Müge Anlı kimdir? Müge Anlı kaç yaşında ve nereli? İşte hayat hikayesi…
Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı kimdir, kaç yaşındadır, nereli merak ediliyor. Müge Anlı'nın hayatına dair ayrıntıları haberimizde derledik. İşte Müge Anlı'nın hayatı...
Magazin 11 Ocak 2019 - 12:40

Müge Anlı kimdir, evli mi sorularının yanıtları izleyicileri tarafından merak ediliyor. Müge Anlı 1993 yılında Burhan Akdağ ile evlenmiş, 2008 yılında ise ikili boşanmıştır. Müge Anlı’nın hayatı haberimizde..

MÜGE ANLI KİMDİR?

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından akademik kariyerine devam etmek isteyen Anlı, Kadir Has Üniversitesi'nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

Bir kız çocuğu sahibi olduğu Burhan Akdağ'dan 2008 yılında ayrılan Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.

basliksiz-1-184

Dobra Dobra programı ile birlikte edindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen güzel sunucu, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hayata geçirmiştir. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele aldı. Birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir.