Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müge Anlı ve Esra Erol, olaylı Fenerbahçe – Beşiktaş derbisi için karşı karşıya
Olaylı Fenerbahçe - Beşiktaş maçı, atv'nin ünlü sunucuları Müge Anlı ile Esra Erol'u da karşı karşıya getirdi.
Magazin 20 Nisan 2018 - 17:34

Fenerbahçe ile Beşiktaş’ın yaşanan olaylar nedeniyle tatil edilen Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final karşılaşması atv’nin sunucularını da karşı karşıya getirdi.

Anlı, sabahki programında “Herkes gitsin huzuruyla takımının maçını izlesin. Yenersek yeneriz, yenilirsek yeniliriz ama her şey bir disiplin içinde olmalı. Bunun için bence yöneticilere görev düşüyor. Yöneticiler açıklamalarına dikkat edecekler. Futbolcular dönüp taraftarlara saldırmayacaklar. Sen futbolcusun. O taraftar orada olduğu için para kazanıyorsun. Taraftar her şeyi söyleyebilir ama sen futbolcu olarak dönüp taraftara saldıramazsın. Bunları yapanlar olduğu zaman, bunların meslekten men edilmesi lazım ki; biz huzur için de çoluğumuzla çocuğumuzla gidelim güzel güzel seyredelim” demiş ve birçok kesimin tepkisini çekmişti.

ESRA EROL’DAN SERT CEVAP!

Anlı’ya cevap, aynı kanalda program yapan Esra Erol’dan geldi… “Gerçek taraftarları bir kenara bırakıp kendini bilmez holiganlara sesleniyorum” diyen Erol, şöyle konuştu:

“Hangi takım taraftarı olursanız olun sahadaki futbolcuya küfretme hakkına sahip değilsiniz. Unutmayın, o sahadaki insanın da duyguları var. Özellikle bir futbolcunun ölmüş annesine ve aile bireylerine küfretmek ne bizim geleneğimize ne de insanlığımıza sığar. Tüm gerçek taraftarlar, lütfen içinizdeki bu futbol teröristlerini temizleyin. Bizlere ve sizlere de yakışan budur.”

Son güncelleme: 17:47 - 20.04.2018