Sözcü Plus Giriş

Müge Boz -11 derece soğuğa meydan okudu

Kış sporlarıyla eğlenceyi bir araya getiren, Red Bull Jump and Freeze, Erciyes Kayak Merkezi, Tekir Kapı’da düzenlendi. Etkinliğe ayı kostümüyle buz gibi suya atlayan ünlü oyuncu Müge Boz damga vurdu.

null
Güncellenme: 15:30, 13/02/2017
Müge Boz -11 derece soğuğa meydan okudu

– 11 derecede eğlence ve yaratıcılığı buluşturan yarışmada yarışmacılar kendi tasarladıkları ejderhadan, köpek balığına, uzaylıdan renkli çizgi film karakterleri Minions'a kadar birçok eğlenceli kostüm ve ekipmanla buz gibi suyla dolu havuza atlayış yaparak jüriyi etkilemeye çalıştı. Müge Boz, Yunus Günçe, Merve Oflaz, Ferman Akgül ve Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu gibi birbirinden ünlü jüri üyeleri katılımcıların -11 derecede gerçekleşen performanslarını değerlendirdi.

juri

Ünlü oyuncu Müge Boz da boz ayı kıyafeti ile atlayışını gerçekleştirdi.Birçok eğlenceli kıyafetle performanslarını sergileyen 30 takım ve toplamda 46 yarışmacı, ünlülerden oluşan jüriyi atlayışlarıyla etkilemeye çalıştı.

muge-boz-ic

Birinciliği ‘Yumurtasını Kıran Civciv’ isimli takımdan Sabri Sarıyeroğlu kazanırken, ikinciliği NASA takımından Umut Öğücü elde etti. Muhammed Mustafa Karagöz de ‘İkisi Bir Arada’ takımı ile üçüncü oldu. En iyi kostüm ödülünü ise ‘Thor-Yıldırımların Efendisi’ ile Dinçer Kaymak kazandı.

muge-boz-ic-3
Yayınlanma Tarihi:14:56,