Sözcü Plus Giriş

Muhterem Nur’un son sağlık durumu

Bugün bazı medya organlarında ve sosyal medyada Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur'un hayatını kaybettiği yönününde iddialar ortaya atıldı. Nur'un yardımcısı Şerife Hanım, çıkan iddiaları yalanladı.

Sercan MERİÇ
Güncellenme: 16:40, 07/03/2020
Muhterem Nur’un son sağlık durumu

Yüksek şekere bağlı çoklu organ yetmezliği nedeniyle geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırılan rahmetli Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur’un bugün hayatını kaybettiği yönünde çıkan haberler Gürses, hayranlarını üzdü. İddialar sonrası Muhterem Nur’un yardımcısı Şerife Hanım, sozcu.com.tr’ye açıklama yaptı. Muhterem Nur’un solunum cihazına bağlı olarak tedavisinin devam ettiği ve ölüm haberlerinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

“DURUMU DÜNE GÖRE DAHA İYİ”

Elenor Plak'ın sahibi Muhteşem Candan da Muhterem Nur'un son durumu ile ilgili bilgi verdi ve “Merhum sanatçımız Müslüm Gürses'in eşi sinema sanatçısı Muhterem Nur için yayınlanan vefat haberleri doğru değildir. Hastaneden aldığım son bilgi hayatta olduğu ve durumunun düne göre daha iyi olduğudur” dedi.

İlginizi ÇekebilirHastaneye kaldırılan Muhterem Nur'un sağlık durumu nasıl?Hastaneye kaldırılan Muhterem Nur'un sağlık durumu nasıl?
Yayınlanma Tarihi:14:35,