Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Muhteşem İkili konusu ve oyuncuları… İşte yeni dizi Muhteşem İkili oyuncu kadrosu
Muhteşem İkili konusu ve oyuncuları… İşte yeni dizi Muhteşem İkili oyuncu kadrosu
Yeni sezonda ekranlara gelecek olan Muhteşem İkili hakkında detaylar merak ediliyor. Tanıtım fragmanı ardından Muhteşem İkili'nin tarihi ve oyuncu kadrosuna ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Etkileyici hikayesi ve güçlü kadrosuyla çok konuşulacak “Muhteşem İkili” bugün ilk bölümüyle ekran karşısında olacak. İşte Muhteşem İkili konusu ve oyuncuları...
Magazin 1 Kasım 2018 - 13:47

Muhteşem İkili dizisi ne zaman başlayacak sorusu birçok dizi tutkunu tarafından merak ediliyor. Muhteşem İkili dizisinin fragmanları yayınlandı ve izleyicileri heyecanlandırmayı başardı. Kanal D’nin yeni dizisi Muhteşem İkili’nin ilk bölümü görücüye çıkacak. İşte Muhteşem İkili’nin konusu ve oyuncuları…

MUHTEŞEM İKİLİ DİZİ KONUSU

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

MUHTEŞEM İKİLİ OYUNCULARI

Kerem Bürsin- Mustafa Kerim Can

Kerem Bursin’in acı günü! Kerem Bursin dedesini kaybetti!

Mustafa Kerim Can, MKC olarak tanınan, Avrupa Yakası Organize Şube'nin en iyi polisi. Zenginliği ile tanınıyor ama bu zenginliğinin nerden geldiğini kimse bilmiyor. Huysuzluğu ve söylenmesi ile ünlü, bir de gözü karardığında delice bir güce kavuşmasıyla. Şıklığına önem veren, bakımlı bir adam. Her şeyi de kendisi kadar ciddiye alıyor. Boşandığı eski karısı Yağmur'a hala aşık. Oğlu Mehmet Kaan Can'a çok bağlı.

İbrahim Çelikkol – Mert Barca

ibrahim çelikkol sözcü ile ilgili görsel sonucu

Mert Barca ya da emniyette tanındığı ismi ile Barca, Anadolu Yakası Organize Şube'nin en iyi polisi. Oldukça yakışıklı ama bir o kadar da dış görünüşünü önemsemeyen bir adam. Geçmişte ona düzenlenen bir suikastta karısını ve doğmamış bebeğini kaybetmiş. Karısının ve çocuğunun katili bulunmamış. Organize şubeden emekli babası dışında kimsesi yok. İşi ve karısının intikamı her şeyi.

Öykü Karayel- Yağmur

oyku-karayel-kimdir

MKC'nin eski karısı, oğlu Mehmet Kaan'ın annesi. Başarılı bir avukat. İnatçı, başarı azmi olan bir kadın. MKC nin aşırı kontrolcülüğüne boyun eğecek bir karakter değil. O yüzden boşanmışlar. İçten içe hala MKC‘yi sevse de MKC değişmediği sürece onu hayatına kabul etmeye niyeti yok.

Özge Gürel – Nilüfer

özge gürel sözcü ile ilgili görsel sonucu

Nilüfer, MKC'nin kız kardeşi. Tam bir özgür ruh. MKC ile başa çıkabilen tek, ona laf yetiştirebilen son kişi. Güçlü, akıllı, güzel ve çekici bir kadın. Kendi işinin başında. Abisine eyvallahı yok. Küçük yaşta annesi ve babası boşanınca annesiyle yaşadığı için onun huylarına sahip. Annesi gibi bir İstanbul kızı. Baba eksikliğini ise her zaman içinde taşımış.

Engin Şenkan – Feridun Barca

Mert Barca'nın emekli emniyet amiri babası. Polislik yılları başarılı operasyonlarla geçmiş bir eski kurt. Oğlu için endişeli. Organize şubede çalışmanın ne demek olduğunu biliyor. Barca içini açsa, oğlunun yanında olmak istiyor ama mesafeli bir ilişkileri var.

Zafer Algöz-Yüksel Amir

Yüksel, Barca ve MKC'nin bağlı olduğu organize şubenin amiri. Çok komik olmasının yanı sıra yeri geldiğinde de çok ciddi bir insan. Bütün organize şubeyi kontrol eden Yüksel, konu MKC ve Barca'ya geldiğinde tansiyon aletini yakınında tutmak ister. Buna rağmen onlardan ayrı kalamaz çünkü onları iyi tanıdığı için onlardan nasıl faydalanacağını en iyi o bilir. Yüksel, Barca ve MKC'nin zayıf noktalarının da farkında, güçlü yanlarının da.