Sözcü Plus Giriş

Müjde Uzman, gazetecilere şaşırtıcı bir açıklamada bulundu

Oyuncu Müjde Uzman, "20 yıllık dostlarım" dediği üç erkek arkadaşıyla Arnavutköy'de bir mekânda akşam yemeği yedi. Mekânda kendisine yakın oturan ve saçıyla oynayan arkadaşının fotoğraflarının çekildiğini görünce soluğu habercilerin yanında alan Uzman adeta ateş püskürdü.

Emre ÇEVİK
Güncellenme: 17:03, 13/02/2017
Müjde Uzman, gazetecilere şaşırtıcı bir açıklamada bulundu

“Ben sizinle konuşmuyorum yalan yazıyorsunuz” diyen Uzman, yaklaşık 30 dakika röportaj verdi. “Kendi yazdığınızın yalanın doğrusunu bana soruyorsunuz. Ben 32 yaşındayım. 17 yaşından beri bu meslekteyim. Siz beni 2 senedir tanıyorsunuz. Benim hayatımı sığlaştırıyorsunuz. Benim her arkadaşımı aşk yazarak benim yaşamımı zorlaştırıyorsunuz” diyen Müjde Uzman, son olarak Sinan Akçıl ile aşk dedikodusunun çıkmasına şu sözlerle sitem etti: “Ben müziği seven bir insanım. Benim annem var babam var. Çok ayıp bu yalanlar. Yapılan yalan haberlerin yaptırımı yok. Ece Seçkin var, Sinan Akçıl var. Onlar benim arkadaşlarım. Gidiyorum dinliyorum. Sabah bir uyanıyorum aşk yazılmış. Nasıl bir ahlak var bu insanda?”

mujde-y

“SİZİN YÜZÜNÜZDEN KARINCA İNCELEYECEĞİM”

Oyunculuk dışında magazinde hiçbir şekilde görünmek istemediğini söyleyen Müjde Uzman, “İş saatlerim dışında şu kameraya konuşmak zorunda değilim. Ben sokakta yürürken durduk yere fotoğrafımı çekemezsiniz” dedi. Yapılan haberlerin mesleğini bıraktıracak seviyeye geldiğini dile getiren oyuncu, “Televizyona çıkıyorum diye kimse benim özel hayatımı sorgulayamaz. Hayata bir kere geldim, yaşamak istiyorum. Konuşmak isteyen insanlara bunu yapın ama istemeyen insanların gözüne kameraları sokmayın. Ben böyle yaşamak istemiyorum. Sırf bu yüzden mesleği bırakıp gideceğim. Sizin yüzünüzden gidip karıncaları inceleyeceğim. Hayatımı yaşamak istiyorum sadece” diye konuştu.

mujde-ic-y
“GALAYA DA GELMEYİN SOKAKTA DA ÇEKMEYİN”

Gazetecilerin sokakta izinsiz yaptığı çekimler hakkında ağır konuşan Uzman, “Bu mekanda çekilen insanlar benim 20 senelik arkadaşlarım. onlar hakkında yanlış yazmayın diye konuşuyorum. Saçımla oynadı diye sevgilim yazılacağına emindim ama ben bu sebepten açıklama yapmak istemiyorum. Beni çekmeyin. Galama falan da gelmeyin istemiyorum. Sizi galaya da ben çağırmıyorum. Dizi, film, bilmem ne PR’ını yapanlar uğraşsın. Ben çekilmek istemiyorum” dedi.

mujde-ic
Yayınlanma Tarihi:09:30,