Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müjde Uzman ilk kez konuştu
Müjde Uzman ilk kez konuştu
Troid kanserini atlatan güzel oyuncu Müjde Uzman ilk kez konuştu.
Magazin 15 Nisan 2016 - 13:21

Geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabından troid kanseri olduğu dönemde yaşadıklarını paylaşan ve atlattığı bu kötü günleri son derece duygusal satırlarla ifade eden Müjde Uzman bu paylaşımdan sonra yaşananları sanatçı dostlarından gelen destek mesajlarını Aramızda Kalmasın programında açıkladı.

 

  

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde izlediğimiz ve 2 sene önce troid kanseri tedavisi gören Müjde Uzman birkaç gün önce o günlere ait hastane fotoğrafını sosyal medyadan paylaşıp tedavi sürecini ve hayata nasıl bağlandığını anlatmıştı. Demet Akalın da ünlü oyuncuya sosyal medyada destek olmuştu.

Ünlü oyuncu o paylaşımı sonrası ilk kez kamera karşısına geçti ve haberin sosyal medya aracılığı ile yayılmasından sonra yaşadıklarını anlattı.

Müjde Uzman “O kadar çok insan bana ulaşıp hikayelerini anlattı ki. Bazıları, ‘Biz de şuan aynı süreçteyiz. Kötü hissediyorduk bu paylaşımınız iyi hissettirdi’ diye mesajlar yolladı” dedi. Kendisine sosyal medyadan destek olan Demet Akalın’a teşekkür eden Müjde Uzman, “Sağolsun Demet Akalın da önayak oldu” diye konuştu. 

Sağlığına kavuşan ünlü oyuncu, “Hastalığın adını bile anmak istemiyorum. Ben sıyırdım, atlattım. Allah herkese şifa versin. Böyle mecraları hisleri paylaşmak, umut vermek için, bir şeylerin daha iyi olacağına dair inançları güçlendirmek için kullanmak gerekiyor” dedi. Müjde Uzman, tedavi sürecinde kendisini en çok üzen şeyi de ilk kez açıkladı. Uzman, “En ağırı tedaviyi gördükten sonra bir süre insanlara yaklaşamıyorsun.

Taksiye binemiyorsun. Dışarı çıkamıyorsun. Bir kez ağladım o süreçte. O da bundan dolayı. Benim hastalığım bitti, geçti. Umarım tedavi gören herkes de sağlıkla atlatır bu süreci” diye konuştu.
Öte yandan Müjde Uzman kendisine gelen mesajlar sonrası sosyal medya hesabından takipçilerine teşekkür etti.

 

Son güncelleme: 14:15 - 15.04.2016