Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Münir Özkul’un akıllara kazınan performanslarını derledik
Münir Özkul’un akıllara kazınan performanslarını derledik
Yaşadığı uzun hastalık döneminden sonra 5 Ocak'ta hayatını kaybeden Münir Özkul'un vefatının ardından sosyal medya onun unutulmaz performanslarını gösteren videolarla dolup taştı. Biz de bu birbirinden özel videoları bir araya getirdik ve sizlere en unutamadığınız Münir Özkul karakterini sormak istedik.
Magazin 12 Ocak 2018 - 10:58

Türk sineması ve tiyatrosuna yıllarını veren ve çok sayıda tiyatro oyunu ve sinema filminde rol alarak ulaşılması güç rekorlara imza atan Münir Özkul, 93 yaşında hayata gözlerini yumduğunda geride akıllardan çıkmayacak pek çok film bıraktı. Hababam Sınıfı’nın Mahmut Hocası olarak milyonların kalplerinde özel bir yere sahip olan Özkul’un rol aldığı aile filmleri ve hayat verdiği Yaşar Usta karakteri de usta ismin başarılı performansları arasında yer aldı. Biz de Münir Özkul’un akkılardan çıkmayan 5 performansını bir araya getirdik ve sizlere hangisi sizi daha çok etkiledi diye sorduk…

1 Hababam Sınıfı – Mahmut Hoca

2 Bizim Aile – Yaşar Usta

3 Gülen Gözler – Yaşar Usta

4 Neşeli Günler – Kazım Efendi

5 Aile Şerefi – Rıza

Son güncelleme: 14:03 - 12.01.2018