Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Akyer kimdir? Medya çalışanı Akyer, Nursel Ergin’le evlenmişti
Murat Akyer kimdir? Medya çalışanı Akyer, Nursel Ergin’le evlenmişti
Nursel Ergin ile evlenen Murat Akyer kimdir? Var Mısın Yok Musun programı ile tanınan sempatik sunucu Nursel Ergin'le evlenen Murat Akyer kimdir? Ne iş yapıyor. İşte Murat Akyer hakkında merak edilenler ve bilinmeyenler...
Magazin 6 Şubat 2018 - 10:55

Nursel Ergin ile evlenmesiyle gündeme gelen Murat Akyer kimdir? İşte medyada çalıştığı bilinen Mutrat Akyer ile ilgili merak edilenler…

MURAT AKYER NE İŞ YAPIYOR?

İlk evliliğinden ikiz erkek çocuğa sahip olan Akyer, iş adamı ve basın mensubudur.

muratakyeric

MURAT AKYER KİMDİR?

İlk eşinden ikiz çocuğu olan Murat Akyer sosyal medyada Instagram hesabı kullanıyor. Murat Akyer hakkında bilinen bilgiler çok sınırlı. Sadece medya sektöründe çalıştığı bilgilerine yer verilen Murat Akyer’in; hangi televizyon kanalının veya internet sitesinin sahibi olduğu ya da hangi programların yapımcılığını üstlendiği belli değil. Yapılan suçlamalarda Murat Akyer'in eski eşi Kamer Odabaşı'nın kanser olması ve Nursel ile ilişkilerinin de evlilik sürecindeyken başladığı konuşuldu. Bu suçlamalara Murat Akyer ve Kamer Odabaşı bir araya gelerek ortak bir basın açıklaması yaptı. Böylece bu haberin asılsız olduğu ortaya çıktı.

Murat Akyer, Var Mısın Yok Musun programı ile tanınan sempatik sunucu Nursel Ergin ile nişanlandı. Çiçeği burnunda çift ile ilgili yapılan olumsuz eleştirilere ise Murat Akyer ve eski eşi Kamer Odabaşı basın açıklamasında bulundu.

muratakyeric1

Haber “Nursel’in Mutfağında Yasak Aşk” başlığı ile Star TV'de yayımlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programda servis edilince ortalık karıştı. Türkiye halkının canı gönülden sevdiği Nursel Ergin’e yapılan bu haberlerin elbette basın açıklaması sonrasında yalan olduğu ortaya çıktı. Nursel Ergin, ikilinin evliliği bittiği sıralarda tanıştıklarını açıkladı.