Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Başoğlu ve Hande Bermek tekrar bir arada!
Murat Başoğlu ve Hande Bermek tekrar bir arada!
Eski sunucu Murat Başoğlu'nun geçtimiz günlerde yeğeni Burcu Başoğlu ile ilişki yaşadığı bilirkişi raporlarıyla kanıtlanmıştı. Murat Başoğlu, boşandığı eşi Hande Bermek'le dün Bodrum'da görüntülendi. Başoğlu'nun avukatıyla görüştüğü ve yurt dışına çıkış yasağına kaldırtmaya çalıştığı öğrenildi.
Magazin 9 Mart 2018 - 15:02

Murat Başoğlu ve Hande Bermek uzun bir süre sonra birlikte görüntülendi. ‘Duymayan Kalmasın’da yayınlanan görüntülerde Murat Başoğlu ile Hande Bermek, Bodrum’daki bir mekanda avukatları Fatih Volkan ile görüşme yaptı.

Murat Başoğlu’nun, yurtdışına çıkış yaşadığının kaldırılması için avukatıyla görüştüğü öne sürüldü. Murat Başoğlu’nun yasak kalkması haline yurtdışına yerleşeceği konuşuluyor.

muratbasoglu
Geçen yaz Bodrum’da teknede uygunsuz halde görüntülenen Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu, Türk magazin tarihinin en yüz kızartıcı skandalına neden olmuştu. İkili hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’nın hazırladığı iddianame geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Birçok ayrıntı barındıran iddianamade, çiftin yüzlerinin yüz tanıma sistemiyle teyit edildiği yazdı.

Son güncelleme: 19:46 - 09.03.2018