Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ensest ilişki yaşayan Murat Başoğlu’ndan haber var! Boşandığı eşi Hande Bermek’le el ele sahil keyfi
Ensest ilişki yaşayan Murat Başoğlu’ndan haber var! Boşandığı eşi Hande Bermek’le el ele sahil keyfi
Öz yeğeni Burcu Başoğlu ile girdiği ilişkiyle Türkiye gündemine düşen Murat Başoğlu, geride bıraktığımız aylar içinde eşi Hande Bermek'ten boşanmıştı. Çiftle ilgili edinilen son haberler şaşkınlık yarattı. Ensest ilişkinin açığa çıkmasından sonra el ele görüntülendiler...
Magazin 2 Ekim 2017 - 08:07

Yaşanan ensest ilişkinin gün yüzüne çıkmasının ardından aile üzerindeki baskı da artmıştı. Gelen tepkiler üzerine Hande Bermek, Murat Başoğlu’ndan 11 Eylül'de boşandı. Ancak ortaya çıkan görüntülerin ve yapılan haberlerin ardından çiftin ayrılığının sadece kağıt üzerinde olduğu ortaya çıktı.

murat-basoglu

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; Murat Başoğlu ve Hande Bermek dün sabah 11.45'te Bodrum Gündoğan'daki yazlıklarının önünde görüntülendi. Çift evden çıkmadan önce 3 kişilik özel koruma ekibi etrafı kontrol etti. Daha sonra Başoğlu ve Bermek el ele dışarı çıktı. Sahilde yürüyüş yapan çift zaman zaman birbirlerine sarılıp öpüştü. Çiftin 14 yaşında bir oğulları var.

 

Son güncelleme: 12:22 - 02.10.2017