Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Boz yıllar önceki halini görünce komik bir tepki verdi
Murat Boz yıllar önceki halini görünce komik bir tepki verdi
Murat Boz konuk olduğu programda yıllar önceki görüntüsüyle karşılaşınca ilginç bir tepki verdi.
Magazin 28 Nisan 2016 - 07:29

Başarılı şarkıcı Murat Boz, şimdilerde sadece müzikal kariyeriyle değil oyunculu ve Aslı Enver birlikteliği ile de konuşuluyor. Janti albümüyle gündemde olan Boz, Uçankuş TV’de Can Tanrıyar’ın konuğu oldu. Aslı Enver'le aşk yaşayan Murat Boz “Araştırdım ve gördüm ki, her zaman çok seven taraf daha çok harcanır” diyerek şaşırttı. Boz aşk hayatıyla ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Ben sevdiğimi çok sever ve ona çok bağlanırım. Aşık olduğumda kendimi kaptırırım. En koyu aşk da hesapsız kitapsız, beklentiye girmeden yaşanır. Tabii doğru kişiyi bulmak çok önemli… Ben Aslı'yla çok mutluyum, çok mutluyuz.

Aşık olmayı seviyorum. Canın yanabilir, bunu fazla düşünmeden yaşamak gerek. Bir ara ‘30-40 yıl seven, aşık olan var mı?' diye araştırdım ve gördüm ki, böyle sevenler de var. Ama her zaman çok seven taraf daha çok harcanır.

MURAT BOZ’UN 9 YIL ÖNCESİ

Uçankuş TV'nin arşivinde yer alan 2007 yılındaki eski görüntülerini izleyince şoke olan Murat Boz, “Saçları Maslak Sanayii'de yaptırmış gibiyim! Çok şaşırdım. Bu görüntüleri internette bile izlememiştim. Gençlik dönemlerimdi, hatalar da yaptım” dedi.

Son güncelleme: 07:30 - 28.04.2016