Sözcü Plus Giriş

Murat Boz’dan çağrı var!

Şarkıcı Murat Boz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla yurt dışından gelip doğrudan kalabalıkların içine karışan meslektaşlarına seslendi.

Güncellenme: 11:32, 14/03/2020
Murat Boz’dan çağrı var!

Corona Virüsü üzerine dünya genelinde çok sert önlemler alınmaya başlamışken ülkemizde yurt dışından gelen ünlüs isimlerin kendilerini 14 gün boyunca çevrelerinden tecrit etmemeleri tepki çekiyor.

Yurt dışından yaptıkları neşeli paylaşımların ardından Türkiye’ye dönen ve kısa süre içerisinde etkinliklere katılan ünlü isimler özellikle sosyal medyada eleştiriliyor.

Işın Karaca ve sevgilisinin Hollanda tatili ardından başlayan bu süreç, Kenan Doğulu ve Beren Saat’in Londra tatili ardından kısa süre sonra muhabirlerin karşısına çıkmasıyla tırmanmıştı. Son olarak Şeyma Subaşı ve Guido Senia üzerinden gerçekleşen tepkiler gündemi meşgul etmeye devam ederken, şarkıcı Murat Boz sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Yurt dışından gelenler için bir çağrıda bulunan Murat Boz şunları söyledi:

İlginizi ÇekebilirKenan Doğulu ve Beren Saat, Londra dönüşü 14 gün kuralına uymadı, halkın içine karıştıKenan Doğulu ve Beren Saat, Londra dönüşü 14 gün kuralına uymadı, halkın içine karıştı

 

İlginizi ÇekebilirIşın Karaca: Bizde zaten bu hastalık kol geziyor!Işın Karaca: Bizde zaten bu hastalık kol geziyor!