Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Ceylan Survivor’un yeni sunucusu oldu! Alp Kırşan neden Survivor’da yok?
Murat Ceylan Survivor’un yeni sunucusu oldu! Alp Kırşan neden Survivor’da yok?
Murat Ceylan bu sezon Survivor'da Alp Kırşan yerine yeni sunucu oldu. Survivor'a iki kez yarışmacı olarak katılan Murat Ceylan bu kez Survivor'da sunucu olarak seyirci karşısına çıkacak. Sunucu değişikliği ardından Alp Kırşan neden yok sorusu sorulmaya başlandı. Peki Murat Ceylan kimdir? İşte eski Survivor yarışmacısı Murat Ceylan'ın hayatı...
Magazin 5 Şubat 2019 - 19:13

Survivor’da ilk oyunların ardından heyecan yükselerek devam ediyor. Bu sezon oyunlarda ve takımlarda yaşanan değişikliklerin yanı sıra sunucularda da değişikliğe gidildi. Son yıllarda Survivor’da sunuculuk görevini üstlenen Alp Kırşan bu sene Survivor kadrosunda olmayacak. Murat Ceylan bu sezon Survivor’u sunacak isim olacak. Alp Kırşan'ın neden olmayacağı konusunda bir açıklama yapılmadı.

SURVIVOR'IN YENİ SUNUCUSU MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu.

2 yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu.

Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Murat, İstanbul Atlı Spor Klubü'nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness a olan ilgisi dışında, Surf ve paten yapmayı seven ve aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahiptir.

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı.

17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.