Murat Dalkılıç baş dansçısı Ömer Yeşilbaş’la barıştı

Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın sahne koreografilerini hazırlayan ve aynı zamanda baş dansçısı olan Ömer Yeşilbaş’ın, Rus şarkıcı Tasha’ya attığı iddia edilen cinsel içerikli mesajlar ikilinin arasını açmıştı.

Murat Dalkılıç baş dansçısı Ömer Yeşilbaş’la barıştı

Tasha, Dalkılıç’ın dansçısıyla İstanbul’da çekmek istediği klip için iletişime geçtiğini söyledi. Daha sonra da, mesajlaşırken Yeşilbaş’ın kendisine “Murat Dalkılıç’la konuştum sana yardım edecek” dediğini öne sürdü. Rus şarkıcı, Yeşilbaş’ın “Yanında seksi kıyafetler getir. Murat evli falan ama biraz sapıktır. Seks yapmanız gerekiyor. Türkiye’de bu iş başka türlü olmaz. Yapacaksan popstarla yap” yazdığını iddia etti.

murat-2

‘YOLLARIMIZI AYIRDIK’ DEMİŞTİ

Yeşilbaş ise, Instagram sayfasından yazışmaların fotomontaj yapıldığı belirtti. Kısa bir süre önce oyuncu eşi Merve Boluğur’dan boşanan Murat Dalkılıç da, çıkan haberlerden sonra Ömer Yeşilbaş ile yollarını ayırdığı açıkladı. Ancak Dalkılıç ve Yeşilbaş’ın arasındaki buzların eridiği konuşuluyor. Habertürk’ün haberine göre, barışan ikilinin arkadaşlıklarına devam ettiği söyleniyor.

murat-ic

Murat Dalkılıç, Ömer Yeşilbaş’ı sosyal medya hesaplarından takibe aldı. Hatta Yeşilbaş’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımı da beğendi. Ünlü şarkıcının Ömer Yeşilbaş ile tekrar çalışıp çalışmayacağı ise merak konusu oldu.

Murat Dalkılıç soyuldu, bakın neleri çalındı! İlginizi Çekebilir Murat Dalkılıç soyuldu, bakın neleri çalındı!

 

Murat Dalkılıç aşk sorusunu duyunca... İlginizi Çekebilir Murat Dalkılıç aşk sorusunu duyunca...