Sözcü Plus Giriş

Murat Dalkılıç, bir araba dolusu kızla eğlendi

Eşi Merve Boluğur'la boşandıktan sonra adı oyuncu Hande Erçel'le anılan Murat Dalkılıç, önceki gece Etiler'de bulunan bir mekanda objektiflere yansıdı. Mekandan ayrılıp Cihangir'e geçen Dalkılıç'ı bir otomobil dolusu kız arkadaşı da arkadan takip etti. Eğlence geç saatlere kadar sürdü.

Emre ÇEVİK
Güncellenme: 13:52, 01/02/2018
Murat Dalkılıç, bir araba dolusu kızla eğlendi

Şarkıcı Murat Dalkılıç, geçen akşam Etiler’de arkadaş grubuyla birlikte objektiflere yansıdı. Murat Dalkılıç, gazetecilerin yeni sevgilisi Hande Erçel ile ilgili sorularına “Allah mutlu etsin. Sizleri çok seviyorum. İnanılmaz seviyorum ama şu an gitmem lazım” şeklinde cevap verdi.

MEKANI KENDİ ARACI YERİNE MENAJERİNİN ARACIYLA TERK ETTİ!

Murat Dalkılıç, mekanı menajerinin aracıyla terk etti. Dalkılıç’ın sahibi olduğu araç ise mekanın yan tarafından içi kızlarla dolu şekilde şarkıcıyı takip etti. Murat Dalkılıç ve arkadaşları soluğu Cihangir’de aldı.

“BENİMLE İÇERİ GİRİN KONTROL EDİN”

Mekan girişinde de karşısında basın mensuplarını gören Murat Dalkılıç, “Ya arkadaşlar Hande bugün gerçekten yok. Gelin benimle içeriye bakın, kontrol edin. Yanımda ki kızlarda arkadaşlarım” diye konuştu. Dalkılıç, Murat Boz’un “Onları çok yakıştırdım” sözlerine ise, “Teşekkür ederim, sağ olsun var olsun” dedi.

Otomobile sığmadılar. Ön koltukta kucak kucağa oturdular

Otomobile sığmadılar. Ön koltukta kucak kucağa oturdular

muratdalkilic34
muratdalkilic2