Sözcü Plus Giriş

Murat Dalkılıç -Hande Erçel aşkı bitti, sosyal medyadan isyan etti!

Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile ayrıldığı haberlerine sosyal medya hesabından isyan ederek, "Birazcık sağduyulu olun artık lütfen... Yeter..." dedi.

Güncellenme: 20:20, 17/09/2018
Murat Dalkılıç -Hande Erçel aşkı bitti, sosyal medyadan isyan etti!

Merve Boluğur’dan boşanan Murat Dalkılıç ile Hande Erçel bir süredir aşk yaşıyordu. Çiftin geçtiğimiz günlerde ayrıldığı Erçel’in Dalkılıç ile yaşadığı evi terk ettiği öne sürülmüştü.Bu iddiaların ardından 35 yaşındaki Dalkılıç ayrılığın ardından ilk kez konuşarak, “Hande Erçel ile ayrıldığınız doğru mu?” sorusuna “Gördüğünüz gibi yalnızım.” demişti.

“BİRAZCIK SAĞDUYULU OLUN”

Sosyal medya hesabından çıkan haberlerle ilgili açıklama yapan Dalkılıç, “Sevgili basın mensubu arkadaşlarım, ilk ve son kez söylüyorum… Konuşmuyoruz demek yazdığınız şeyleri kabul ediyorum demek değil! Bunu bilin… Bu kadar hayati konuların arasında magazinsel oyunlarınızı kafaya takacak halimiz olmadığından, artık bu saçmalıklara bir son vermenizi rica ediyorum… Birazcık sağduyulu olun artık lütfen… Yeter…” ifadelerini kullandı.

murat-dalkilic-sosyal-medya-hesabindan-isyan-etti-11242309_7389_mİlginizi ÇekebilirHande Erçel ve Murat Dalkılıç aşkı sona erdiHande Erçel ve Murat Dalkılıç aşkı sona erdi