Murat Dalkılıç, ‘Merve Boluğur, Murat’tan sonra delirdi’ yorumlarına tepki gösterdi

Şarkıcı Murat Dalkılıç, eski eşi oyuncu Merve Boluğur için yapılan "Murat'tan sonra delirdi, Murat’tan sonra kendini toparlayamadı" yorumlarına tepki gösterdi.

Murat Dalkılıç, ‘Merve Boluğur, Murat’tan sonra delirdi’ yorumlarına tepki gösterdi

Şarkıcı Murat Dalkılıç 2015 yılında oyuncu Merve Boluğur ile hayatını birleştirmişti. Çift, 2017 yılında ise yaşadıkları sorunlar nedeniyle tek celsede boşanmıştı.

Şu sıralar oyuncu Sitare Akbaş ile ilişki yaşayan Murat Dalkılıç, eski eşi hakkında yapılan yorumlara tepki gösterdi..

Merve Boluğur’un boşandıktan sonra yaptığı paylaşımlar üzerine sosyal medyada sürekli “Merve, Murat’tan sonra delirdi”, “Murat’tan sonra toparlayamadı” gibi yorumlar gören  Dalkılıç, Instagram hesabından yazılı açıklama yaptı.

“CANI NASIL İSTİYORSA ÖYLE YAŞIYOR”

Dalkılıç, şu ifadeleri kullandı:

* Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve’nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasını hangi hakla ‘bu kız delirdi’ etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız?

* Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyor musunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz?”

“HER GÜN YÜZLERCE NEFRET DOLU MESAJLAR GELDİ”

* Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum!

* Bu atıflarınızın benimle olan ilişkisine gelince; ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum…

“AYRILMA NEDENİMİZİ İSTERSE MERVE AÇIKLAR”

* Hiçbir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım. Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar.

* Şimdi yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz gibi yaşayalım.

Murat Dalkılıç’ın açıklaması.

Kim Kardashian ve sevgilisi Pete Davidson 9 ayda ayrıldı İlginizi Çekebilir Kim Kardashian ve sevgilisi Pete Davidson 9 ayda ayrıldı İsmail Türüt mal paylaşımı davasını kaybetti İlginizi Çekebilir İsmail Türüt mal paylaşımı davasını kaybetti
Loading...