Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Dalkılıç özel hayatına karışılmamasını istedi
Murat Dalkılıç özel hayatına karışılmamasını istedi
Şarkıcı Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabı üzerinden iki yıl önce paylaştığı bir yazıda kullandığı ifadeler için özür diledi.
Magazin 8 Şubat 2018 - 07:22

Kendisi hakkında müzikal eleştirilerde bulunan Naim Dilmener’in satırlarını beğenmediği için bir yazı kaleme alan ve bunu sosyal medya hesabından paylaşan şarkıcı Murat Dalkılıç yeni paylaşımıyla kullandığı ifadeler için adeta günah çıkardı. Dilmener’in kendisini sadece müzikal anlamda eleştirdiğini söyleyen Dalkılıç, ‘Allah’tan başka kimseye hesap vermeyeceğim’ sözleriyle hakkında yapılan ağır eleştiriler ve haberler karşısındaki tavrını da ortaya koymuş oldu. İşte Murat Dalkılıç’ın iki yıl sonra özür dilediği o yazı:

murat-1

murat-2
murat-3

DALKILIÇ ADETA GÜNAH ÇIKARDI

“2 yıl önce yazmışım bu yazıyı… Bir eleştirmen benim müziğimi eleştirmiş falan… Müzik konuşuluyor yani! Benim mesleğim! Hani uğruna 17 koca yıldır ekmeğimi kazandığım, sayısını bilmediğim BİNLERCE kadar (1 konserimden simitçisinden menajerine yüzlerce kişiye dokunduğumu sayarsak) EMEKÇİYE kazandırdığım ve çocukluğumdan beri aşkla ağzının içine baktığım müzik! Şimdi ne hissediyorum biliyo musun? Bu yazıyı yazdığıma üzülüyorum… Çünkü eleştirmen efendi dediğim, hiç değilse benim Allah ile aramdaki şeye burnunu sokmamış… Şekle şemale dil uzatmamış, gönlümü yargılamamış! Müziğimi beğenmemiş sadece… Benim emeğime değer verip dinlemiş ama… Özür dilerim Naim Abi sana darıldığım için… Gelelim benim hayatıma… Bu benim hayatım! Allah'tan başka kimseye hesap vermeyeceğim! Kimi sevip sevmeyeceğimi KİMSEYE sormayacağım! Kalpleriniz iyi niyetle dolsun inşallah… Sağlıcakla…”

 

Son güncelleme: 07:30 - 08.02.2018