Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur boşanmasının nedeni ihanet

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılığının altından ihanet çıktı. İddiaya göre Boluğur’un yakın arkadaşları, Murat Dalkılıç’ın Alaçatı’da esmer bir güzelle yakınlaştığını görüp durumu güzel oyuncuya bildirmiş.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur boşanmasının nedeni ihanet

Ömercan ALTAY

ESMER GÜZELLE YAKINLAŞMA

Merve Boluğur – Murat Dalkılıç evliliğinin bitmesine ihanetin yol açtığı iddia edildi. Kulislerde konuşulanlara göre 22 Temmuz gecesi Alaçatı'da kendisi gibi şarkıcı arkadaşı Boygar Öğün ile birlikte bir mekanda sabaha kadar eğlenen Dalkılıç, gecenin sonunda esmer bir güzelle yakınlaşmış.

ARKADAŞLARI HABER VERMiŞ

Bu yakınlaşmayı tesadüfen mekanda bulunan Merve Boluğur'un arkadaşları görüp güzel oyuncuya bilgi vermiş. O gün ayrılma kararı alan Boluğur, evliliğini kurtarmak için eşiyle tatile çıkmasına rağmen ihaneti içine sindirememiş. Bu gelişme sonrası boşanma davasını Merve Boluğur açmış.

murat-dalkilic-foto-1

TEK CELSEDE BiTECEK

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'un boşanacağı tarih ve adliye netleşti. Boluğur'un açtığı boşanma davasının ilk duruşmasının 27 Ekim'de Beykoz Aile Mahkemesi'nde görüleceği öğrenildi. Anlaşmalı olarak boşanma kararı alan çiftin tek celsede boşanması bekleniyor.

Loading...