Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Dalkılıç’ın dansçısı Ömer Yeşilbaş’la mesajlaştığı söylenen Tasha ilk kez konuştu
Murat Dalkılıç’ın dansçısı Ömer Yeşilbaş’la mesajlaştığı söylenen Tasha ilk kez konuştu
Murat Dalkılıç'ın dansçısı Ömer Yeşilbaş ile cinsel içerikli yazışmalar yaptığı söylenen Tasha ilk kez konuştu.
Magazin 5 Nisan 2017 - 10:07

Geride bıraktığımız haftalarda Sözcü’nün ortaya çıkardığı yazışmalarda, Murat Dalkılıç’ın baş dansçısı Ömer Yeşilbaş’ın adı geçti. Söz konusu isim Rusya’da şarkıcılık yapan Tasha ile cinsel içerikli mesajlaşmalarda bulunmuş, bu yazışmaların ortaya çıkmasının ardından Ömer Yeşilbaş hesabın sahte olduğunu iddia etmiş, Murat Dalkılıç da baş dansçısıyla olan iş ilişkisinin bittiğini açıklamıştı.

mesaj

TASHA İLK KEZ KONUŞTU

Yaşanan olayların sonrasında söz konusu yazışmaların taraflarından olan ve 1,5 yıldır Murat Dalkılıç’ın dasçısıyla yazıştığını söyleyen Tasha ilk kez kameraların karşısına geçti ve muhabirlerin sorularını yanıtladı. İşte o röportajdan öne çıkanlar:

tasha-ic-2

Tasha: Yaşananlar karşısında şok oldum. Ömer’le tanışalı bir buçuk sene oldu ancak bu kötü mesajlaşma yeni oldu. Önce her şey çok iyi gitti çok iyi konuştuk…

Muhabir: Ömer Bey hesabın sahte olduğunu söyledi

Tasha: Hayır, her şey doğrudur. Onun telefonunu aldım ve biz uzun süre konuştuk. Şimdi kalkmış hesabın sahte olduğunu söylüyor.

Muhabir: Murat Dalkılıç’la tanışıyor musun?

Tasha: Gördüm, ancak bizzat tanışma fırsatım olmadı.

Muhabir: Çıkan haberler sonrasında kendisi ya da Murat Bey’in menajeri sizi aradı mı?

Tasha: O taraftan arayan sonra olmadı ancak Türkiye’den çok sayıda insandan haklı olduğuma dair destek mesajları aldım.

Tasha, bu açıklamalarının ardından Ömer Yeşilbaş ile yaptığı yazışmaları muhabirlere gösterdi. Ve haklı olduğunu iddia etti.

 

 

Son güncelleme: 11:06 - 05.04.2017