Sözcü Plus Giriş

Murat Dalkılıç’ın saç spreyi gündem yarattı

Şarkıcı Murat Dalkılıç, önceki gece sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir anda kullanıcılarının diline dolandı.

null
Güncellenme: 10:02, 25/02/2017
Murat Dalkılıç’ın saç spreyi gündem yarattı

Özellikle artan terör saldırılarından sonra uçaklara getirilen güvenlik tedbirleri inanılmaz bir şekilde arttı. Bu tedbirlerden biri de uçakta taşınması yasak eşyalar bölümünde yer alan ‘Jöle, deodorant sprey, parfüm’ başlığı… Uyarılar uçağa sadece bu başlıktaki ürünlerin herhangi birinden 100 mlye kadar alınmasına izin verirken uçağın kargo kısmında ise bunlarla ilgili bir yasak yok. Ancak görünen o ki popçu Murat Dalkılıç’ın bu yasaklardan haberi yoktu ya da şimdiye kadar hiç böyle bir duruma denk gelmedi.

YAZIK YEMİN EDERİM

Uçak yolculuğu yapmak üzere havalimanına gelen Murat Dalkılıç, güvenlik kontrolleri sırasında yanında bulundurduğu çok sayıda saç spreyini atmak zorunda kaldı. Yaşadığı talihsiz gelişmeyi hesabından “Uçağa alınmadığı için 100 lerce saç spreyini çöpe attım yazık yemin ederim…”

murat-dalkilic-ic-1

notuyla paylaşınca da olan oldu. Takipçileri Dalkılıç’ın bu paylaşımını tiye almakta gecikmedi. ‘Ülkede yaşanan onca dert varken senin derdin bu mu?’ şeklinde eleştirilere maruz kalan popçu bir süre sonra hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. ‘Ya şaka mısın arkadaş? Senin bu kadar derdin arasında benim spreyim sana dert olmuş’ şeklinde bir yorumda bulunan Dalkılıç’a hayranlarından destek gelirken bazı takipçileri yakışıklı popçunun bu paylaşımını da yeterli görmeyerek eleştirilerine devam ettiler.

murat-dalkilic-ic-2
Yayınlanma Tarihi:09:12,