Murat Dalkılıç’tan beklenen açıklama geldi! O dansçıyı kovdu

Murat Dalkılıç'ın ismini kullanarak ahlâksız teklifte bulunan Ömer Yeşilbaş'a yanıt gecikmedi. SÖZCÜ'nün özel haberi sonrası açıklamada bulunan Murat Dalkılıç, Ömer Yeşilbaş'ı kovduğunu ve ekibinde artık böyle bir dansçının yer almadığını ifade etti.

Murat Dalkılıç’tan beklenen açıklama geldi! O dansçıyı kovdu

Murat Dalkılıç’ın sahne koreografilerini hazırlayan ve aynı zamanda baş dansçısı olan Ömer Yeşilbaş’ın, Rus şarkıcı Tasha’ya Dalkılıç’ın adını kullanarak yazdığı ahlâksız mesajlar üzerine, ünlü popçu Dalkılıç’tan beklenen açıklama geldi.

murat1

Rus şarkıcı, Murat Dalkılıç’ın dansçısıyla İstanbul’da çekmek istediği klip için iletişime geçtiğini, özel bir uygulamadan mesajlaşırken Yeşilbaş’ın kendisine ahlaksız mesajlar gönderdiği ortaya çıkmıştı.

murat3

Yeşilbaş, Rus dansçıya yazdığı mesajlarda Dalkılıç hakkında da ağır ifadeler kullanmıştı. Gündeme düşen olayla ilgili Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.
murat5

Sözcü’nün özel haberi sonrası Murat Dalkılıç açıklamasında şu ifadelerini kullandı:

Sevgili Basın Mensubu Dostlarım;

“Bugün gazetelerde sizlerle birlikte aynı anda öğrenmiş olduğum 3. Şahısların arasında geçen tuhaf, anlamsız ve bir o kadar da çirkin yazışmalara adımın karıştırılmaması ve tamamen benim dışımdaki bu konunun benim manevi değerlerime, kişiliğime, aileme zarar verecek boyutlara taşınmaması bakımından hassasiyetinizi rica ediyorum.

Ben yaptığım işlerle anılmak isteyen ve beni dinleyen, izleyen milyonların bana verdiği desteği, güveni ve sevgiyi haketmek için durmadan çalışan biriyim.
Hiçkimsenin Beni bu tür polemiklerin içine çekmesine izin vermeyeceğim ve aynı özeni sizlerden de bekliyorum.

Kimin kime ne yazdığı, yazılanların hangisinin değiştirildiği ya da konunun diğer herhangi bir yanıyla ilgilenmiyorum ancak beni bu tür bir açıklama yapmak zorunda bırakan Ömer Yeşilbaş bugün itibarıyla benim ekibimde yer alan bir dansçı değildir.
Saygılarımla,

Murat Dalkılıç”

Murat Dalkılıç duyunca çıldıracak İlginizi Çekebilir Murat Dalkılıç duyunca çıldıracak