Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Evgin 10 yıllık evliliğini bitirdi
Murat Evgin 10 yıllık evliliğini bitirdi
Şarkıcı Murat Evgin geride bıraktığımız sene anlaşmalı olarak evliliğini sonlandırmış.
Magazin 1 Şubat 2018 - 08:46

Türk pop müziğinin ünlü ismi Erol Evgin'in oğlu Murat Evgin’in, eşi Elif Evgin'le geçen yıl boşandığı ortaya çıktı. 10 yıl süren evliliklerini bitirme kararı alan Murat Evgin ve Elif Evgin, geride bıraktığımız yıl Ağustos ayında Gaziosmanpaşa Aile Mahkemesi'ne anlaşmalı olarak boşandı. Çiftin birbirlerinden herhangi bir tazminat talebinde bulunmadığı öğrenildi.

murat-ic

Okul yıllarında çeşitli gruplarla çalışan Murat; 1993 yılında babasının 25. Sanat Yılı Konseri'nde gitarıyla sahneye çıkarak profesyonel müzik hayatına başlamıştı.

muratevgin2İngiltere ve Amerika’ da müzik eğitimi aldıktan sonra Beni Ellere Verdin adlı ilk albümünü çıkardı. 2002 yılında Erol Evgin ile birlikte Baba – Oğul Konser Show turnesine çıktı. 2003 yılının Şubat ayında 2. albümü İnan Bana’yı çıkardı. 2005 yılının Mayıs ayında 3. albümü Dün Bugün Yarın’ı çıkardı. Albümdeki şehit şarkısının klibinde Türk sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit oynadı. Şarkının telif haklarından elde edilen tüm gelir Mehmetçik Vakfı’na bağışlanmıştı.

DİZİ MÜZİKLERİ DE YAPIYOR

Murat Evgin ayrıca Arka Sokaklar, Acemi Cadı, Sahra, Ben Evleniyorum, Sevda Masalı Kalplerde İkinci Bahar, Çocuğun Var Derdin Var, Haylaz Babam, Ah Kalbim, Ya Şundadır Ya Bunda, Hayaller Gerçek Oluyor, Şimdi Zayıflamak İstiyorum ve Aura gibi dizi, film ve TV programlarının müziklerini yaptı.

Son güncelleme: 11:15 - 01.02.2018