Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Karabova kimdir? Seda Sayan ile aşk mı yaşıyor?
Murat Karabova kimdir? Seda Sayan ile aşk mı yaşıyor?
Ünlü şarkıcı Seda Sayan ile aşk yaşadığı iddia edilen Murat Karabova kimdir merak ediliyor. Seda Sayan ile Murat Karabova'nın aynı anda Fransa'da bulunması bu dedikoduları arttırdı. Peki Murat Karabova kimdir?
Magazin 11 Ocak 2018 - 16:34

Seda Sayan’ın yakın arkadaşı Seren Serengil Murat Karabova ile aşk yaşıyor iddiaları hakkında konuştu. Serengil ikili arasında aşk yaşanmadığını ifade ederek şöyle konuştu: “Seda Sayan kadın arkadaşlarıyla Fransa’da böyle bir aşk söz konusu değil. Zaten Murat Karabova da Seda Sayan’dan birkaç gün önce oradan ayrıldı” dedi. Peki Murat Krabova kimdir?

MURAT KARABOVA KİMDİR?

İsmi Seda Sayan ile yaşadığı ilişkiyle sık sık gündeme gelen Murat Karabova 1971 yılında doğdu. Magazin dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan ve adı daha önce pek çok farklı isimle geçen Murat Karabova, galericilik yapıyor.

Murat Karabova Ağustos’ta da Seda Sayan ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Ancak çiftin yollarını ayırma kararı aldığı iddia edildi. Duymayan Kalmasın’ın haberine göre Seda Sayan, Murat Karabova’dan ayrılmasının nedeni etrafındakıilerin ‘o adama dikkat et!’ uyarılarında bulunması. Bir diğer iddia Murat Karabova’ya iki çocuğunun annesi ve hemşire olan eski eşi Aslı Sarıpınar’ın baktığı ve ikilinin yeniden bir araya gelmesinin iddia edilmesi.