Murat Özdemir: Karnım acıktı, kuşumu yemeye karar verdim

Papağanına yaptığı işkence görüntüleri ile gündeme gelen ve sosyal medya hesabından bu tarz çirkin paylaşımlarda bulunan Murat Özdemir'in bir paylaşımı daha günyüzüne çıktı.

Murat Özdemir: Karnım acıktı, kuşumu yemeye karar verdim

Yemekteyiz programına katıldığı dönemde çekilmiş görüntülerde papağanının kendisine karşı son derece tepkili olduğu görülen Murat Özdemir’in sosyal medya hesabından yaptığı başka bir paylaşım daha günyüzüne çıktı. Videoda Özdemir’in ‘canım sıkıldı, karnım acıktı kuşumu yemeye karar verdim’ dediği görülüyor.

Papağana eziyet eden MasterChef Murat Özdemir'den isyan ettiren savunma! İşte Murat Özdemir'in savunması... İlginizi Çekebilir Papağana eziyet eden MasterChef Murat Özdemir'den isyan ettiren savunma! İşte Murat Özdemir'in savunması...

 

Murat Özdemir'in işkence yaptığı o zamandan belliymiş! Papağan çığlık çığlığa... İlginizi Çekebilir Murat Özdemir'in işkence yaptığı o zamandan belliymiş! Papağan çığlık çığlığa...

 

Ömür Gedik paylaştı: Murat Özdemir'in evine gidildi, dinleme yapıldı! İlginizi Çekebilir Ömür Gedik paylaştı: Murat Özdemir'in evine gidildi, dinleme yapıldı!