Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Yıldırım, eşiyle birlikte arkadaşlarının evinde kalıyor haberini yalanladı
Murat Yıldırım, eşiyle birlikte arkadaşlarının evinde kalıyor haberini yalanladı
Faslı İmane Elbani ile yaptığı evlilik ve sonrasında sunuculuğunu yapmaya başladığı 'Kim Milyoner Olmak İster' ile dikkatleri üzerine çeken Murat Yıldırım, hakkında yapılan bir habere sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi.
Magazin 9 Şubat 2017 - 14:15

Aralık ayında uzun bir süredir birlikte olduğu Faslı sevgilisiyle dünya evine giren Murat Yıldırım, bu süre boyunca magazinle sürekli olarak dirsek temasında bulunmuştu. Düğününden en özel kareleri sosyal medya hesabından da paylaşan Yıldırım, hakkında yapılan bir habere tepki gösterdi. Evlendikten sonra arkadaşlarının evinde kaldıklarına yönelik bir habere konu olan Yıldırım, sosyal medya hesabından eşiyle bir fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: “Evlendikten sonra arkadaşlarının evinde kalıyor ne demek! Haber doğru değildir, haberi yapan kişiyle konuştum, kaynağının yanlış olduğunu ve düzelteceğini söyledi. Biz eşimle balayındayız. Özür dilerim sizden bunları yazmak zorunda kaldım…”

murat-yildirim-ic
Son güncelleme: 15:05 - 09.02.2017