Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Yıldırım’ın eşi Imane, paylaşımıyla sert tepki aldı
Murat Yıldırım’ın eşi Imane, paylaşımıyla sert tepki aldı
Oyuncu Murat Yıldırım ile geçtiğimiz ay evlenen Faslı Imane Elbani, yaptığı paylaşımla hayvanseverlerin tepkisini çekti.
Magazin 12 Şubat 2017 - 14:41

Özellikle son zamanlarda sosyal medya üzerinden kürk giyen ünlü isimlere ve bunları satan kişilere yönelik yoğun bir eleştiri kampanyası yapılıyor. Hayvanların canlı canlı katledilmesine seyirci kalınmakla suçlanan ünlü isimler gelen tepkilerden sonra, teker teker gerçek kürk giymeyi bıraktıklarını açıklarken, geride bıraktığımız aylarda Murat Yıldırım ile dünya evine giren Faslı Imane Elbani’nin paylaşımı hayvanseverleri adeta çıldırttı. Kürk satan bir mağazadan alışveriş yapan ve hesabından üzerinde kürkle çekilmiş bir kareyi mekan hakkında verdiği bilgi ile paylaşan Elbani’nin bu fotoğrafına çok sayıda eleştirel yorum geldi. Zeytinburnu’nda bulunan bir kürkçüden paylaştığı fotoğrafı gelen sert tepkiler ardından yoruma kapatan Imane fotoğrafları silme gereği duymadı.

imane-ic