Mustafa Ceceli, sosyal medyada polemiğe girince olanlar oldu!

Şarkıcı Mustafa Ceceli, kendisi hakkında "İçten pazarlıklı dönek bir insan" diye yorum yapan şahsa sert sözlerle yanıt verdi. Ceceli'nin tehditkar ifadeleri sosyal medya kullanıcıları tarafından "Sanatçı mısın, mafya mısın? Bu nasıl üslup" sözleriyle eleştirildi.

Mustafa Ceceli, sosyal medyada polemiğe girince olanlar oldu!

Şarkıcı Mustafa Ceceli, sosyal medyada kendisi hakkında yorum yazanlarla polemik yaşayan ünlüler arasına girdi. Son günlerde şarkılarından çok tarikat lideri Ahmet Hulusi‘ye yakınlığı ve sosyetik güzel Selin İmer’le yaşadığı aşkla gündeme gelen şarkıcı, İrem Derici’nin paylaştığı bir fotoğraf yüzünden Derici’nin takipçileriyle birbirine girdi.

Mustafa Ceceli, İrem Derici’nin paylaşımının altına, “Bu Ceceli yakışmıyor yanına. İçten pazarlıklı dönek bir insan” yazan bir kişiyi “Sıkıntın mı var koçum. Bilmediğin konuda çeneni kapatmayı öğretmediler mi sana. Öğretiriz” diyerek sert sözlerle hedef aldı. Ceceli’nin bu tehditkar üslubu Derici’nin diğer takipçilerinin tepkisini çekti. Bir takipçinin Ceceli’ye “Mafya mısın, sanatçı mısın?” diye çıkıştığı görüldü.

sd
MUSTAFA CECELİ’NİN BU DAVRANIŞINA BAZI INSTAGRAM KULLANICILARI TEPKİ GÖSTERDİ
dfmustafacecelirtk7