Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Ceceli’nin Soma faciasından hemen sonra konser verdiği kesinleşti
Mustafa Ceceli’nin Soma faciasından hemen sonra konser verdiği kesinleşti
Soma faciası sonrası 8 saat sonra konser verdiği yönündeki haberler hakkında tazminat davası açan Mustafa Ceceli, davayı kaybetti.
Magazin 5 Temmuz 2017 - 00:07

Mustafa Ceceli’nin Soma faciasından hemen sonra konser verdiği kesinleşti.

Soma faciası sonrası konser verdiği yönündeki haberler hakkında tazminat davası açan Mustafa Ceceli, davayı kaybetti. Soma’da yaşanan maden faciası sonrası konser verdiği yönündeki haberler hakkında tazminat davası açan Mustafa Ceceli, davayı kaybetti. Yargıtay, mahkemenin kararını onayladı.

“FACİAYI DUYMAMASI BENİ DE ÇOK ŞAŞIRTMIŞTI”

Medyatava’nın haberine göre; Sosyal medyada Yargıtay’ın kararını paylaşan ünlü sanatçı Onur Akay, “Mustafa Ceceli’ye 3 hukuk tokatı! 301 kişinin öldüğü Soma faciasının olduğu gün, bütün radyo ve TV kanalları canlı yayına geçmişti. Olay saatinden 8 saat sonra konser veren Mustafa Ceceli’nin, faciayı duymaması beni de çok şaşırtmıştı. İstanbul Anadolu 25. Asliye Hukuk Mahkemesi, konser haberini yapan Magazinkolik sitesi sahibi Nurcan Sabur’u suçsuz ve haklı bularak, temyiz hakkı saklı kalmak şartı ile Mustafa Ceceli’nin açtığı davayı reddetmiştir” dedi.

Onur Akay, Ceceli’nin, konseriyle ilgili haber yapan magazin sitesine açtığı 100 bin liralık tazminat davasını kaybettiğini açıkladı. Türkiye, Soma’da hayatını kaybeden madencilerin yasını tutarken, sosyal medyada Mustafa Ceceli’nin konser verdiği iddia edilmişti.

basliksiz-1

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’ın Instagram adresinden yaptığı paylaşımla, Mustafa Ceceli’nin konser verdiğinin doğru olduğu ve Ceceli’nin konu hakkında açtığı davayı kaybettiği öğrenildi.

Son güncelleme: 00:13 - 05.07.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.